ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Powrót Chrisa Jericho, Lita o byciu trenerem w Tough Enough, Ankieta odnośnie pasa Stanów Zjednoczonych

 

jericho-house-shows-600x300

– WWE ogłosiło, iż 31 Lipca na live evencie w San Diego odbędzie się starcie między Kingiem Barrettem a Chrisem Jericho. Jest to zapowiedź chwilowego powrotu Y2J’a do WWE, jednakże tym razem Jericho skupi się wyłącznie na live eventach, co oznacza że prawdopodobnie nie ujrzymy go na żadnej tygodniówce ani PPV.

– Trenerami w najnowszej edycji Tough Enough będą Booker T, Billy Gunn oraz Lita. Ta ostatnia wypowiedziała się o swojej roli w programie w następujący sposób:

„Bardzo lubię pomagać ludziom i zamierzam to robić jeszcze przez długi czas. Pomoc jest bardzo inspirująca dla osób, które cholernie chcą coś osiągnąć ale nie znajdują się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie aby to zrobić. Udzielanie im informacji w pewnych sprawach, tak aby mogli osiągnąć to o czym marzą i powędrować na wyższy poziom jest wspaniałe. Gdyby coś takiego się stało, byłaby to dla mnie wielka nagroda.”

Lita wypowiadała się również o Trish Stratus, walce z The Bella Twins, obecnym statusie dywizji div oraz występach na PPV. Cały wywiad w języku angielskim znajdziecie tutaj:  http://www.miamiherald.com/sports/fighting/article21057912.html

– WWE zadało na swoje stronie dość oryginalne pytanie do fanów, które brzmiało „Czy odpowiedzielibyście na Open Challenge Johna Ceny gdzie na szali znalazłby się pas Stanów Zjednoczonych?” 73% osób twierdzi iż dałoby radę w starciu z mistrzem, natomiast 23% obawia się wejścia do ringu z piętnastokrotnym mistrzem świata. Oddano 7 tysięcy głosów.