ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Powrót Brie Belli, Była gwiazda ROH na Takeover? Alexa Bliss o pasie Women’s


Brie Bella w ringu już w 2018?

Brie podczas ostatniego wywiadu ogłosiła, że chce powrócić do ringu w 2018 roku! Oto co powiedziała:

… I on (Daniel Bryan) mówi „Wiesz, Brie, mamy odpowiednio dużo miejsca na ring, może zaczniemy ćwiczyć?”, więc odparłam „Tak!” Błagałam go o niego od dłuższego czasu. No w końcu mam najlepszego trenera, Generalnego Menadżera. Daniel i ja zaczniemy ćwiczyć niebawem, więc sądzę, że w 2018 będę mogła wrócić do WWE.

– ADAM COLE BAYBAY! Podczas ostatniej audycji Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer poruszył sprawę sytuacji Adama. Śmiało stwierdził, że może pojawić się w WWE już niedługo. Meltzer sądzi, że Adam Cole może pojawić się w Żółtym Rosterze już podczas NXT Takeover: Brooklyn III. Nowa polityka WWE zakłada, że (byłe) gwiazdy Ring of Honor nie mogą pojawić się w federacji przed upływem 90 dni od końca ich kontraktu. Kontrakt Adama z ROH skończył się 1 maja, podczas gdy Takeover odbędzie się 19 sierpnia, więc Cole spełni dane wymogi.

– Alexa Bliss podczas ostatniego wywiadu przyznała, że pas mistrzowski musi być… zmniejszony.

To jest RAW Women’s Championship. Co śmieszniejsze – tutaj informacje z zaplecza – pas musi być skrócony do moich rozmiarów, bo wygląda na mnie na zbyt duży. Właściwie to musieli mnie do tego zmierzyć. Cały pas jednak musi być zmniejszony, nie tylko jego obwód. Właśnie dlatego jestem „150 centymetrów czystej wściekłości”.

– Ostatnio zwolniona gwiazda Global Force Wrestling, Shane Helms pojawił się na zapleczu na wczorajszym Live evencie w Fayetteville (Północna Carolina). Helms mieszka w pobliżu i najprawdopodobniej przyszedł odwiedzić swoich dobrych kolegów – braci Hardy. Żona Matta – Reby Hardy również była tam obecna.