ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Powody zwolnienia Big Cassa przez WWE

Wczoraj informowaliśmy o zwolnieniu Big Cassa przez WWE. Dzisiaj światło dzienne ujrzały prawdopodobne powody zerwania kontraktu z zawodnikiem.

Okazuje się, że Cass miał złe relacje z zarządem federacji od czasu, gdy złamał skrypt podczas segmentu z karłem udającym Daniela Bryana. Były partner Enzo Amore miał wtedy wykonać jedynie Big Boota, ale postanowił przedłużyć segment i dodatkowo pobić mężczyznę. Vince McMahon wcześniej odrzucił takie rozwiązanie, więc niesubordynacja wrestlera bardzo go zdenerwowała.

W ostatnich dniach doszło do kolejnego zdarzenia, o którym informuje Pro Wrestling Sheet. Cass miał zatrzasnąć się w autobusowej toalecie WWE i po pewnym czasie wyważyć od środka drzwi, przez co nikt nie mógł już skorzystać z ubikacji. Dołożyło to kolejną cegiełkę do rosnącego niezadowolenia prezesa.

Z kolei Sports Illustrated twierdzi, że zawodnik miał również problemy z alkoholem. Od touru po Europie spożywał go zbyt dużo i nie raz był pijany. WWE w oświadczeniu o zwolnieniu Cassa nie życzyło mu wszystkiego najlepszego w przyszłości. Życzeń tych nie otrzymał również odchodzący Amore.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778