ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Powód zdenerwowania Lesnara? Jericho na planie filmowym, WWE Main Event oraz więcej.

brock
– Jak informowaliśmy wcześniej WWE World Heavyweight Champion, Brock Lesnar był obecny na zapleczu ostatniego RAW.

Mimo tego jego postać nie została użyta na gali, a sam Lesnar opuścił arenę przed końcem show. Mówiono o tym, iż obecny WWE Champion był wyraźnie zdenerwowany i niezadowolony. W Internecie pojawiła się masa plotek na ten temat, jednak najciekawszą z nich jest ta z forum Reddit.com, która głosi, że Reigns oblał test antydopingowy a Lesnar zburzył się z faktu, iż WWE nie chce zawiesić obecnego pretendenta oraz zmienić main eventu WM 31. Ta plotka wzbudziła sporą uwagę i pojawiła się na większości zagranicznych portali o tematyce wrestlingu. Według przedstawicieli WWE ta plotka jest absolutnym kłamstwem.

– Podczas wczorajszego tapingu do SmackDown na zapleczu obecni byli Jake Roberts, Ric Flair oraz Brad Maddox.

– W Dark Matchu pomiędzy nagraniami WWE Main Event i SmackDown, The Ascension przegrali z New Day (Big E i Xavier Woods).

– Obecnie Chris Jericho przebywa w Orlando, gdzie trwają nagrania do filmu „Sharknado 3”. Poniżej Tweet od WWE z planu filmowego:

– Poniżej walki jakie zobaczymy na najbliższym WWE Main Event:
* Sin Cara & Kalisto vs. Tyson Kidd & Cesaro
* The Bella Twins vs. Paige & Emma
* Kofi Kingston vs. Stardust

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552