ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Powód wycofania Bryana z europejskiego touru, The Miz zniknie po RAW? Oraz więcej!

bryan
– Po tapingu ostatniego SmackDown w Londynie Daniel Bryan został wysłany z powrotem do domu.
Obecny mistrz Interkontynentalny został całkowicie wycofany z europejskiego touru i nie pojawił się m.in na live evencie w Warszawie. WWE wydało oświadczenie w którym oznajmia, że decyzja wycofania zawodnika była traktowana jako środek bezpieczeństwa, aby nie pogorszyć jego stanu zdrowia.
Według F4WOnline.com ludzie na zapleczu podczas touru w Europie mówili o tym, że Bryan ucierpiał podczas walki z Sheamusem parę tygodni temu doznając wstrząśnienia mózgu. WWE było pozornie powiadomione o urazie Danielsona po samej walce i od tamtej pory nie walczył w singlowych pojedynkach. Zdaniem Metzlera, Bryan nie mógłby zostać dopuszczony do walk, gdyby stwierdzono u niego wstrząs mózgu, więc wskazuje to, że WWE nie miało pojęcie o prawdziwym urazie mistrza IC. Według Dave’a WWE dowiedziało się o wstrząśnieniu dopiero po tapingu SmackDown w Londynie.

– Jak już wcześniej informowaliśmy na najbliższym RAW dojdzie do pojedynku The Miza z Mizdowem, gdzie stawką będzie prawo do używania ring gearu, muzyki, titantronu oraz ruchów należących do Miza. Prawdopodobnie zwycięzcą tego pojedynku zostanie Mizdow a The Miz zniknie z anteny ze względy na fakt, że w tym miesiącu ruszają nagrania do „Santa’s Little Helper”, gdzie Mizanin będzie grał jedną z postaci. Film wyjdzie spod szyldu WWE Studios’ i oprócz The Miza wystąpi w nim Paige, która storyline’owo została wycofana z telewizji podczas poprzedniego RAW.

– Na stronie WWE pojawiła się kolejna ankieta. Federacja teraz pyta fanów o to, który obecny mistrz/ mistrzyni najlepiej reprezentuje swój tytuł. Do wyboru są mistrzowie TT Tyson Kidd & Cesaro, Divas Champion Nikki Bella, mistrz Interkontynentalny Daniel Bryan, mistrz Stanów Zjednoczonych John Cena oraz WWE World Heavyweight Champion Seth Rollins. Po ponad 23 tysiącach oddanych głosów aktualnie prowadzi John Cena, który dostał 54% za nim jest Daniel Bryan z 20% oddanych głosów. Na trzecim miejscu mistrz WWE Seth Rollins z 13%. Poza podium są mistrzowie TT z 5% i mistrzyni div z 4%.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783