ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Powód przez który Roman Reings wygrał IC Championship SPOILERY


– Porażka Miza w obronie tytułu była raczej niespodziewana, przede wszystkim przez to, że stało się to raptem 1 dzień po tym, jak przegrał z Baronem Corbinem na Survivor Series. Jednak jest reguła w tym szaleństwie. PWInsider informuje, że Miz dostał rolę w kolejnym filmie i jest to raczej jego ostatni występ dla publiczności przed rozpoczęciem zdjęć. Po tym jak RAW zeszło z kamer na żywo, Miz został spowerbombowany na stół komentatorski przez The Shield, co najpewniej ma na celu wytłumaczyć jego dłuższą nieobecność.

Są to jednak dobre wieści dla wszystkich fanów Romana Reignsa. Zdobywając mistrzostwo Interkontynentalne Roman Reigns stał się zarazem Grand Slam Championem. Roman jest 9-tym mistrzem od czasu powstania tego formatu w 2001 roku. Reigns wygrał swoje pierwsze mistrzostwo w 2013 wraz z Sethem Rollinsem pokonując Kane’a i Daniela Bryana na Extreme Rules. Następnie wygrał WWE Championship w finale turnieju na Survivor Series 2015. Potem wygrał United States Championship, pokonując Ruseva na Night of Champions 2016.

Booker T – który również jest Grand Slam Championem, pogratulował Romanowi za pośrednictwem Twittera:

Gratulacje dla Romana Reignsa za wygranie tytułu IC i witam w klubie Grand Slam!

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743