ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Powód przesunięcia walki o pas WWE na No Mercy, Talking Smack wycofane oraz więcej!

1

– Dosłownie kilka godzin temu WWE poinformowało nas poprzez media społecznościowe, oraz swoją stronę internetową, że walka o pas WWE pomiędzy AJ Stylesem, Deanem Ambrosem i Johnem Ceną została przesunięta i już o godzinie 2 otworzy dzisiejszą galę No Mercy. Federacja najprawdopodobniej podjęła taką decyzję ze względu na fakt, iż już o godzinie 3 w nocy rozpocznie się prezydencka debata Donalda Trumpa i Hillary Clinton, która na pewno przyciągnie tego wieczoru wielu widzów. Informacja o zmianie karty jest bardzo ważna i WWE stara się, aby dotarła do każdego fana oczekującego dzisiejszej gali. Nawet Shane McMahon, który nie był aktywny na swoim Twitterze przez prawie miesiąc, zamieścił post, w którym poinformował fanów o tej historycznej zmianie.

– Wyżej wymieniona zmiana nie była jedyną, którą WWE podjęło dzisiejszego wieczoru. Wcześniej federacja reklamowała specjalną edycję Talking Smack, które miało odbyć się zaraz po gali No Mercy. Z niewyjaśnionych przyczyn ramówka zmieniła się i program został wycofany. Zamiast tego widzowie zaraz po zakończeniu tego PPV będą mogli obejrzeć jego powtórkę.

– Ostatnio informowaliśmy was o tym, że Sting pojawił się na Comic Conie, aby promować najnowsze figurki powstałe ze współpracy WWE oraz Wojowniczych Żółwi Ninja. Poniżej udostępniamy cały panel z udziałem The Icona:

– Oto stage, który zobaczymy na dzisiejszej gali No Mercy:

Don’t miss #WWENoMercy #KickOff and #WWENoMercy TONIGHT on the @wwenetwork!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika WWE (@wwe)