ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Poważne problemy zdrowotne Big Cassa, Sasha Banks motywuje studentów, Zelina Vega ostrzega Reya Mysterio

– Big Cass miał pojawić się w drugiej połowie gali zorganizowanej przez House of Hardcore w 2300 Arena w Filadelfii w Pensylwanii. Jednak podczas przerwy była gwiazda WWE doznała ataku i upadła na podłogę w holu.

PWInsider poinformowało, że natychmiast wezwano karetkę i opiekę medyczną znajdującą się w budynku. Tommy Dreamer wyszedł na ring, aby poprosić fanów o modlitwę za Big Cassa. Zauważył też, że Cass doznał ataku i chciał podkreślić, że nie był on związany z narkotykami. Dreamer powiedział, że spędził z Cassem cały dzień i na pewno nie był pod ich wpływem.

Poniżej znajdują się tweety od obecnych na show, w tym XFINITY Senior TV & Entertainment Editor, Davida Ondy. Nie mogło również zabraknąć reakcji byłego tag team partnera Cassa – Enzo Amore.

 

Wracając z łazienki, tuż przede mną, Big Cass doznał ataku.

 
Poniżej znajduje się wideo z tego wydarzenia. Miejmy nadzieję, że nie jest to nic poważnego i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!
 

 

– W poniższym filmie WWE Superstar – Sasha Banks współpracowała ze studentami GEMS Wellington Academy w Dubaju w ramach partnerstwa WWE z Special Olympics. Miało to związek z przyszłorocznymi World Games.

 

– Na Twitterze Zelina wysłała wiadomość do Rey Mysterio, aby poinformować go, że ona i Andrade „Cien” Almas są przyszłością SmackDown Live:

Rey Mysterio… Wiesz, Rey, twoja spuścizna wiele nas nauczyła, naprawdę. Nadchodzi jednak czas, kiedy uczniowie przerastają mistrza, a w przypadku „El Idolo” nie tylko cię prześcignie, ale także dopilnuje, abyś został zapomniany. Jesteśmy przyszłością SmackDown Live, a przyszłość zaczyna się już teraz.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778