ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Poważna kontuzja Larsa Sullivana, Kolejny zawodnik NXT zmienia ring name! Kiedy na ring wróci AJ Styles?

– Wiele wskazuje na to, że Lars Sullivan może pauzować do końca tego roku.  Zawodnik niedawno doznał urazu kolana, który wyklucza go z występów w ringu. Zdaniem „Wrestling Observer Newsletter” kontuzja jest poważniejsza, niż sądzono. Po badaniach lekarze federacji są zdania, że Sullivana czeka przerwa trwająca od 6 do nawet 9 miesięcy, co oznacza, że na powrót „The Freaka” poczekamy do grudnia tego roku lub do WrestleManii 36 w 2020 r.

Nie ma żadnych oficjalnych informacji o tym, kiedy zawodnik doznał kontuzji. Ostatnim pojedynkiem Larsa było starcie z Lucha House Party na RAW po Super ShowDown. Następnego dnia na SmackDown Live Sullivan miał zmierzyć się z Mattem Hardym, jednakże pojedynek został odwołany.

– Kolejny zawodnik NXT zmienił ring name.

W ostatnich tygodniach kilku wrestlerów żółtego brandu zmieniło ring name. ACH występuje jako Jordan Myles, Garza Jr. jako Angel Garza a Jonah Rock stał się Bronsonem Reedem. Do grona tych osób dołączył Brennan Williams, który od teraz będzie występował w NXT jako Dio Maddin. Ex Brennan jest związany z NXT od sierpnia 2016 roku.

– WWE reklamuje występy AJ Stylesa na przyszłotygodniowe Live Eventy RAW w Azji, zaczynając od LE w Singapurze w przyszły wtorek, a w piątek i sobotę zawodnik ma pojawić się w Japonii. W piątek w Tokio AJ Styles wraz z Karlem Andersonem, Lukiem Gallowsem i Triple H’em mają zmierzyć się z Baronem Corbinem, Drew McIntyrem, Bobbym Lashleyem i Samoa Joe, z kolei w sobotę wraz z Sethem Rollinsem i Braunem Strowmanem stanie do walki z Babbym Lashleyem, Baronem Corbinem i Drew McIntyrem.

AJ Styles nie pojawiał się w ringu WWE od gali Money in the Bank 2019, gdzie zmierzył się z Sethem Rollinsem o pas Universal. Federacja ogłosiła uraz zawodnika dopiero tydzień później podczas RAW, gdzie AJ Styles miał wziąć udział w Fatal 4-Way matchu, który miał wyłonić kolejnego przeciwnika Rollinsa. Stylesa zastąpił Baron Corbin, który wygrał pojedynek, lecz podczas gali WWE Super ShowDown przegrał w walce o Universal Champioship z Sethem.


[ZOBACZ TEŻ: NIKKI BELLA ZMAGA SIĘ Z TORBIELEM MÓZGU!]


 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552