ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Potwierdzone walki na Hell in a Cell, Mistrz Interkontynentalny na Talking Smack po No Mercy oraz więcej!

Rusev--316a45d219abf2993c6bf8528de89210

– Jeszcze przed No Mercy WWE oficjalnie mówiło tylko o starciu Roman Reigns vs. Rusev o pas Stanów Zjednoczonych w klatce Hell in a Cell. Na wczorajszej gali federacja potwierdziła i oficjalnie ogłosiła kolejne 2 walki, które odbędą się 30 października na Hell in a Cell w Bostonie. Poniżej pełna karta gali Hell in a Cell oraz walki, które zostały dodane:

Jeśli chodzi o walkę kobiet, wiele źródeł podaje, że ona również odbędzie się w klatce. Byłby to historyczny moment, ponieważ kobiety po raz pierwszy wzięłyby udział w walce z taką stypulacją.

– Podczas wczorajszej gali The Miz bronił swojego pasa Interkontynentalnego przeciwko Dolph’owi Zigglerowi. Ostatecznie po świetnej walce Ziggler pokonał Miza, obronił swoją karierę i zdobył piąte mistrzostwo Interkontynentalne. Nowy mistrz pojawił się w specjalnej edycji programu Talking Smack i dyskutował razem z Reene Young, Danielem Bryanem i Shanem McMahonem na temat jego walki.

The Show Off zapytał Daniela i Shane’a o to, czy po wczorajszej walce, która skradła show, któregoś dnia starcie o pas Interkontynentalny będzie walką wieczoru przyszłych gal PPV SmackDown. Według Zigglera wczorajsza gala była jednym z tych dni. Daniel przeprosił, ponieważ myślał, że Randy i Bray również zasługują na bycie w main evencie. Od razu dodał, że Dolph i The Miz zasługują na ten sam spot. Ziggler pochwalił cały brand za wysiłek, który każdy z zawodników włożył podczas wczorajszej gali, ale czuł, że tej nocy on i Miz zasługiwali na walkę wieczoru trochę bardziej niż każdy inny zawodnik.

– Xavier Woods umieścił na kanale UpUpDownDown swoją reakcję na trailer najnowszego filmu Power Rangers.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778