ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Potwierdzone nazwiska na kolejnym Try-out’cie organizowanym przez WWE, Książka o The Rocku oraz więcej!

– W przyszłym miesiącu WWE będzie organizowało Try-outy w Performance Center.

Obóz szkoleniowy, podczas którego być może do Performance Center dołączy/ dołączą kolejne gwiazdy, rozpocznie się 8 lutego tego roku.

Według PWInsider aktualnie wiadomo, że na try-out’cie pojawią się:

* Alexia Nicole, 21-letnia wrestlerka pochodząca z Toronto w Kanadzie, walcząca w ringu od 2013 roku dla kilku kanadyjskich, jak i amerykańskich niezależnych federacji. Warto dodać, że Nicole często pracowała w ringu z obecną gwiazdą NXT, Aliyah zanim ta druga dołączyła do WWE w 2015 roku. Obie zawodniczki rozpoczęły swoją przygodę z wrestlingiem w 2011 roku, gdzie w Squared Circle Training w Toronto trenowały pod okiem emerytowanej byłej zawodniczki TNA, Taylor Wilde, aż do swojego debiutu w 2013 roku:

* Nickolaus Barnes, wrestler sceny niezależnej pochodzący z Utah. Barnes występował m.in w brytyjskim World Association of Wrestling:

* David Vieru, były footballista kolegialny ze stanu Oregon:

– WWE oraz wydawnictwo DK mają zamiar wspólnie opublikować i wypuścić do sprzedaży książkę o Dwayne’ie „The Rocku” Johnsonie. Książka ma mieć twardą oprawę, a stylistycznie ma być podobna do książki „Hustle, Loyalty & Respect: The World of John Cena”, która została opublikowana w 2016 roku. Publikacja o Johnsonie ma trafić do sprzedaży już w październiku tego roku.

– Na koniec top 10 najlepszych momentów ostatniego SmackDown Live!:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778