Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-content/plugins/loco-translate/loco.php on line 157 Potężna wpadka Alberto El Patrona, Pete Dunne używa dziecka jako broni podczas walki, Ślub Johna i Nikki w TV? – WrestleSpot.pl
ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Potężna wpadka Alberto El Patrona, Pete Dunne używa dziecka jako broni podczas walki, Ślub Johna i Nikki w TV?

– Ślub Johna Ceny i Nikki Belli będzie transmitowany w TV? Takie przypuszczenie dała Nikki Bella podczas udzielonego ostatnio wywiadu dla Redbook Magazine. Przypomnijmy, że podczas WrestleManii 33 John Cena oświadczył się swojej wybrance po pokonaniu The Miza i Maryse.

Nie znam jeszcze daty ślubu. Nie chcę też się z tym spieszyć. Jest kilka dat nad którymi myślę, ale nie zamierzam ich jeszcze ujawnić. Całkiem prawdopodobne, że zobaczysz to w TV, dam ci taką wskazówkę.

Cały wywiad możecie obejrzeć tutaj.

– Bohaterami zabawnej sytuacji podczas walki w Szkocji byli Pete Dunne i dziecko z widowni. Rywalem Bruiserweighta był Joe Coffey. W trakcie pojedynku finalista United Kingdom Tournament wziął dziecko z trybun i… zobaczcie sami:

– Mniej zabawnie wygląda sytuacja z Alberto El Patronem. Z soboty na niedzielę odbywała się gala WCPW: No Regrets na którą zapowiedziany był Meksykanin. Kilka godzin przed walką What Culture Pro Wrestling wydało jednak oświadczenie mówiące, że Alberto El Patron nie jest w stanie na niej wystąpić w związku z jego chorobą. Kilkanaście godzin przed oświadczeniem Pride of Mexico był jednak bardzo aktywny na Twitterze publikując tweety z imprezy alkoholowej w której uczestniczył z Paige.

Ptaszki ćwierkają, że oglądalność spada pewnemu reality show. Usuwajcie dalej sceny z moją dziunią. Dobra robota.

A teraz wznieśmy toast za ostatniego tweeta… a wy marki… po prostu o nim mówcie hahaha

@RickyKnightWAW(ojciec Paige) Zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów. Widzimy się w maju tatusiu, kocham cię.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556