ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Potencjalny pojedynek na SummerSlam 2019, Nowa twarz w WWE, Booker T o AEW

– Zdaniem Dave’a Meltzera z The Wrestling Observer Newsletter, na tegorocznym pay-per-view SummerSlam prawdopodobnie będziemy świadkami walki pomiędzy Becky Lynch i Stephanie McMahon.

Meltzer dodał, że pewne źródła w firmie przekazały mu informację, że walka stoi jeszcze pod znakiem zapytania i jest ona przedmiotem dyskusji. Becky Lynch została zawieszona na czas nieokreślony przez Stephanie McMahon na RAW w miniony poniedziałek. Decyzja była spowodowana odmową Irlandki wizyty u lekarza, który miał ocenić jej stan zdrowia i zadecydować powrót Becky do działania. Becky odpowiedziała na zawieszenie, atakując Stephanie. Kiedy Becky była powstrzymywana przez ochronę, Stephanie udało się skopać kontuzjowane storyline’owo kolano. Problemy Becky z rodziną McMahon trwały również następnej nocy na SmackDown Live, gdzie rudowłosa natrafiła na Triple H’a. The Game sugerował, że ​​Becky celowo nie poszła do lekarza, aby uniknąć spotkania z Rondą Rousey na WrestleManii. Becky w odpowiedzi uderzyła Huntera w twarz.

W wywiadzie dla Digital Spy w 2017 roku, Becky przyznała, że ​​potencjalny pojedynek ze Stephanie byłby niesamowity.

To byłoby niesamowite. Spotkanie Stephanie z Brie Bellą w 2014 roku było świetne i myślę, że był to jedyny pojedynek w karcie którym byłam najbardziej podekscytowana. Wspaniale było to oglądać.

 

– Były zawodnik NFL – Pat McAfee oficjalnie podpisał kontrakt z WWE.

McAfee opublikował na Twitterze następujący filmik i ujawnił, że podpisał wieloletnią umowę jako korespondent WWE Digital. Podziękował Triple H’owi i Michaelowi Cole’owi, pisząc:

Dzień dobry, piękni ludzie… Dzisiejszy dzień jest dla mnie bardzo ważny, mogę oficjalnie powiedzieć, że jestem pracownikiem @WWE. Prawdziwe, trwające całe życie marzenie się spełniło dzięki @MichaelCole i @ TripleH.. Ta szansa wiele dla mnie znaczy. Do dzieła!

McAfee zauważył, że podpisanie wieloletniego kontraktu z WWE jest jego marzeniem z dzieciństwa, kiedy to dorastał w czasach Attitude Ery i Monday Night Wars. McAfee powiedział, że on i WWE idą ramię w ramię ze sobą. Na poniższym filmiku możemy usłyszeć Cole’a, który potwierdza, że ​​od 1 lutego McAfee oficjalnie jest częścią WWE.

 

 

– WWE Hall of Famer – Booker T w swoim podcaście „Heated Conversations” wypowiedział się na temat nowo powstałego All Elite Wrestling. Booker wyjaśnił, że zakontraktowanie zawodników, którzy już występowali w takich promocjach jak TNA, może ostatecznie zaszkodzić AEW. Pięciokrotny mistrz świata uważa, że ​​artyści tacy jak Kazarian i Christopher Daniels spowodują, że automatycznie będą kojarzyli się z TNA.

Kiedy widzę takiego gościa jak Kazarian oraz gdy widzę takiego gościa jak Daniels – widzę TNA. Zobaczyłbym chętnie wszystkich facetów, o których wcześniej nie słyszałem. Nie wiem wtedy czego się spodziewać, bo nie wiem co mają do zaoferowania i to mnie ciekawi. A kiedy słyszę na przykład: Christopher Daniels, od razu wiem, co ma do pokazania.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778