ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Potencjalny feud o pas Stanów Zjednoczonych, Informacje odnośnie praw do gimmicku Broken Matta Hardy’ego oraz więcej!

– Pojawiły się pierwsze zapowiedziane pojedynki na Live Event SmackDown, który odbędzie się 26 czerwca w Bakersfield.

Z lokalnych ogłoszeń wynika, że na tej gali Jinder Mahal zmierzy się z mistrzem WWE Randym Ortonem. Co ciekawe, zareklamowano pojedynek Shinsuke Nakamura vs. Kevin Owens, który został awizowany jako mistrz Stanów Zjednoczonych.
Informacja ta może wskazywać, że po feudzie z Dolphem Zigglerem, kolejnym rywalem Nakamury będzie The Face of America – Kevin Owens.

– 28 kwietnia Impact Wrestling zarejestrowało jako znak towarowy „Brother Nero”, „Broken Brilliance” oraz „Broken Matt”. Warto wspomnieć, że sam Matt Hardy zarejestrował „Broken Matt Hardy” jako znak towarowy 1 marca tego roku. Jednakże portal PWInsider otrzymał informację od pewnego źródła z Impact Wrestling, że znaki towarowe, które federacja zarejestrowała pod koniec poprzedniego miesiąca, tak naprawdę zostały zarejestrowane już w styczniu. Dodatkowo pojawiły się informacje o tym, że The Hardys i Impact Wrestling znów korespondują między sobą oficjalnymi pismami. Aktualnie żadna ze stron nie oddała sprawy do organów wykonawczych ani nie zostało zawarte porozumienie czy też transakcja, która pozwoliłaby na wykorzystanie gimmicku „Broken”.

– Najnowsza zapowiedź The New Day, którzy powrócą jak tylko Kofi Kingston wyleczy uraz:

– Wczorajsza konfrontacja Nakamury z Zigglerem podczas SmackDown Live w zwolnionym tempie:

– Na koniec Fatal 4-Way match o pas WWE z gali Backlash 2007: