ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Potencjalne spoilery odnośnie TLC, Podbudowa pojedynku na Wrestle Kingdom i więcej!

– Chris Jericho postanowił podbudować swój nadchodzący pojedynek z Tetsuyą Naito podczas Wrestle Kingdom.
Y2J ostrzegł w swoich filmach na Instagramie Naito, że ten zostanie zniszczony podczas ich walki w Tokyo Dome i tylko o tym ludzie będą mówili dzień po gali. Przypomnijmy, że panowie podczas najważniejszej gali NJPW zmierzą się w starciu o IWGP Intercontinental Championship należące aktualnie do Jericho, który pokonał Naito podczas Dominion. Wrestle Kingdom 13 odbędzie się w piątek 4 stycznia. Poniżej wypowiedzi z Instagrama Jericho:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

A little message for #Naito prior to our war at #WrestleKingdom13! @njpw_english_official @njpw1972

Post udostępniony przez Chris Jericho (@chrisjerichofozzy)


– Kurt Angle jest awizowany na najbliższą galę RAW, która odbędzie się po TLC. Spekuluje się, że Angle powróci do pracy jako generalny menadżer Czerwonej Tygodniówki, co może oznaczać, że tymczasowy GM RAW Baron Corbin przegra swój pojedynek z Braunem Strowmanem. Przypomnijmy, że stawką tego TLC Matchu jest posada GM RAW na pełny etat, jeżeli dojdzie do wygranej Corbina oraz miano #1 Contender do pasa Universal, które otrzyma Strowman, jeżeli to on wygra. Tego samego dnia WWE nagra także tygodniówkę, która zostanie wyemitowana w Wigilię Bożego Narodzenia.

– Dzisiaj mija 10 lat od czasu, kiedy Jeff Hardy wygrał swój pierwszy i jak dotąd jedyny tytuł mistrzowski WWE. Działo się to podczas gali Armaggedon, podczas której Charismatic Enigma pokonał Edge’a oraz Triple H’a w Triple Threat Matchu o ten tytuł. Poniżej cały pojedynek:

– Poniżej karta gali Final Battle, która odbędzie się dzisiejszej nocy o godzinie 2 w Hammerstein Ballroom w Nowym Jorku. Tę transmisję będziecie mogli obejrzeć w naszej zakładce live.

1. ROH World Championship
Jay Lethal (C) vs. Cody

2. ROH Tag Team Championship Ladder War Three Way Match
SCU (C) (Frankie Kazarian & Scorpio Sky) vs. The Young Bucks (Matt & Nick Jackson) vs. The Briscoes (Mark & Jay Briscoe)

3. ROH Television Championship
Jeff Cobb (C) vs. Hangman Page

4. Women’s of Honor Championship Four Way Match
Sumie Sakai (C) vs. Madison Rayne vs. Karen Q vs. Kelly Klein

5. I Quit Match
Bully Ray vs. Flip Gordon

6. Zack Sabre Jr’s Debut Match
Zack Sabre Jr. vs. Jonathan Gresham

7. Normal Match
Dalton Castle vs. Matt Taven

8. Normal Match
Jeżeli Daniels wygra to odbierze Scurllowi miano #1 Contendera do ROH World Championship
Marty Scurll vs. Chris Daniels

9. Normal Match
Eli Isom vs. Kenny King

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552