ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Potencjalne pojedynki na Hell In a Cell, AJ Lee może stracić pas, Orton w walkach o pas WWE do stycznia

– Bardzo prawdopodobne,że Kane tuż po swoim powrocie zawalczy na gali Hell In a Cell w meczy rewanżowym z Brayem Wyattem. Mecz najpewniej odbył by się w „celi” 

– Kolejnym pojedynkiem który może odbyć się na tej gali jest mecz między Randym Ortonem a Danielem Bryan. Feud ten ma być kontynuowany przez 3 kolejne PPV.(Night Of Champions, Battleground, Hell In a Cell)

– Jak wiadomo AJ Lee poprzez ostatnie promo wygłoszone na Raw zapewniła sobie pewną walkę o pas Div z którąś z głównych bohaterek programu Total Divas. Ponoć AJ ma wtedy stracić pas a wygranie owego tytułu przez uczestniczkę programu ma być zakończeniem 1 sezonu Total Divas.

– Mimo, że Randy Orton prawdopodobnie straci niedługo tytuł na rzecz Daniela Bryana, ma się on znajdować w walkach o pas WWE nawet do stycznia.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778