ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Porcja materiałów po SummerSlam: Wywiady, reakcje zawodników i więcej!

wwe-summerslam-2016-full-show
– Wpis zawiera spoilery z wczorajszej gali SummerSlam 2016.

– Eva Maria, która została zawieszona na 30 dni za złamanie zasad WWE Welness Policy, oglądała wczorajszą galę ze swojego domu:

Zawodniczka napisała również na swoim Twitterze, iż cieszy się z tego, że Nikki Bella była w stanie zastąpić ją na wczorajszej gali:
https://twitter.com/natalieevamarie/status/767536054253477888

– Podczas Pre-Show SummerSlam doszło do pierwszego z siedmiu starć pomiędzy Cesaro a Sheamusem. Pierwszy pojedynek wygrał Celtycki Wojownik. Kolejny pojedynek pomiędzy tymi dwoma zawodnikami odbędzie się już na dzisiejszym RAW.

– W czasie Main Eventu SummerSlam 2016, Brock Lesnar zbyt mocno uderzył łokciem w głowę Randy’ego Ortona, co spowodowało krwawienie The Vipera. Po samej gali fani donieśli, że Orton dalej krwawił a później przy pomocy Shane’a McMahona udał się na zaplecze. Poniżej kilka zdjęć i filmik z niefortunnego uderzenia Brocka Lesnara oraz reakcje fanów na krwawienie Randy’ego:

– Na koniec kilka wywiadów z wczorajszymi zwycięzcami:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743