ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Polak w WWE!

Babatunde

WWE opublikowało na swojej stronie ogłoszenie o kilku nowych członkach, którzy podpisali rozwojowy kontrakt z federacją. Wśród paru znanych osób znajduję się jedna, która może interesować Was najbardziej – jest to Babatunde Aiyegbusi. Niech nie zdziwi Was to egzotyczne brzmiące nazwisko, ponieważ jest to nie kto inny jak polski gracz NFL!

Tak wygląda napisany przez WWE, krótki opis jego osoby:

Babatunde Aiyegbusi – z Oleśnicy w Polsce, jest atletą bez doświadczenia wrestlera, który został wciągnięty w nasz system. Mierzący 210 centymetrów oraz ważący 158 kilogramów, Aiyegbusi jest byłym profesjonalnym graczem footballu, który występował głównie w Polsce i w Niemczech. Przed-sezon roku 2015 spędził jako członek Minnesota Vikings na pozycji ofensywnego liniowego.”

Poniżej próbka umiejętności Babatunde na boisku:

Plotki o jego dołączeniu do WWE krążyły już od paru tygodni i jak się okazało – były prawdziwe.

Co prawda, ciągle jest on tylko i wyłącznie na kontrakcie rozwojowym, ale jeśli Aiyegbusi będzie dobrze radził sobie w ringu – bardzo możliwe że już za jakiś czas zobaczymy go na tygodniówkach.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552