ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Pojedynki w Pre-Show WM 36 ujawnione, Zmiana w walce o tytuł na WM! WrestleMania 36 miała odbyć się na pustym stadionie? Donald Trump dzwoni do Vince’a McMahona!

– WWE ogłosiło dwa pojedynki, które pojawią się w Pre-Show WrestleManii 36.

Pierwszą z nich będzie walka Liv Morgan z Natalyą. Drugim ogłoszonym starciem jest pojedynek Cesaro z Drew Gulakiem. Federacja nie poinformowała, którego dokładnie dnia odbędą się te pojedynki.

– WWE poinformowało, że The Miz został kontuzjowany podczas ostatniego SmackDown i nie będzie w stanie wystąpić na WrestleManii. Oczywiście jest to część storyline’u, ponieważ Mizanin nie wystąpi z innego powodu o którym informowaliśmy tutaj. Z tego względu pojedynek został zminiony na Triple Threat ladder match, gdzie stawką nadal będą tytuły TT SmackDown. John Morrison zmierzy się z Jimmim Uso oraz Kofim Kingstonem.

Poniżej aktualna karta WM 36:

Pre-Show:

1. Liv Morgan vs. Natalya

2. Cesaro vs. Drew Gulak

Główna gala:

1. WWE Championship match:
Brock Lesnar (c) vs. Drew McIntyre

2. WWE Universal Championship match:
Goldberg (c) vs. Braun Strowman

3. WWE RAW Women’s Championship match:
Becky Lynch (c) vs. Shayna Baszler

4. Fatal Five-Way Elimination Match for the WWE SmackDown Women’s Championship match:
Bayley (c) vs. Lacey Evans vs. Sasha Banks vs. Naomi vs. Tamina Snuka

5. NXT Women’s Championship match:
Rhea Ripley (c) vs. Charlotte

6. WWE RAW Tag Team Championship match:
The Street Profits (c) vs. Angel Garza & Austin Theory

7. WWE Women’s Tag Team Championship match:
Asuka & Kairi Sane (c) vs. Alexa Bliss & Nikki Cross

8. WWE Intercontinental Championship match:
Sami Zayn (c) vs. Daniel Bryan

9. WWE SmackDown Tag Team Championship (Ladder Match):
John Morrison (c) vs. Jimmy Uso vs. Kofi Kingston

10. Last Man Standing Match:
Randy Orton vs. Edge

11. Boneyard Match:
The Undertaker vs. AJ Styles

12. Firefly Fun House Match:
John Cena vs. Bray Wyatt

13. Kevin Owens vs. Seth Rollins

14. Elias vs. King Baron Corbin

15. Aleister Black vs. Bobby Lashley

16. Otis vs. Dolph Ziggler

Pre-Show pierwszego dnia WM zacznie się dzisiaj o północy. Z kolei jutro o tej samej porze wystartuje Pre-Show drugiego dnia.

– Zdaniem portalu Sports Illustrated, Vince McMahon rozważał zorganizowanie WrestleManię 36 na Raymond James Stadium w Tampie bez udziału publiczności. Prezes WWE musiał niestety porzucić ten pomysł ze względu na decyzje włodarzy stanu Floryda. Możliwość pozwolenia organizacji WM 36 nawet na pustym stadionie w czasach rozszerzającej się pandemii byłaby wizerunkowo złą decyzją dla urzędników stanu Floryda. Jak dobrze wiadomo gala prawie w całości została nagrana w WWE Performacne Center. Tylko Boneyard match i Firefly House match zostały nagrane gdzieś indziej.

– Będąc jeszcze przy temacie Vince’a McMahona to w najbliższych godzinach czeka go rozmowa telefoniczna z Prezydentem Stanów Zjednoczonych – Donaldem Trumpem. Jak informuje dziennikarz ESPN – Adam Schefter, Trump ma zamiar telefonicznie porozmawiać ze wszystkimi włodarzami ważniejszych lig sportowych w USA. Oprócz McMahona Trump skontaktuje się również m.in z: Adam Silver (NBA), Cathy Engelbert (WNBA), Rob Manfred (MLB), Roger Goodell (NFL), Gary Bettman (NHL), Jay Monohan (PGA Tour), Dana White (UFC), John Middlebrook / Jim France (NASCAR) oraz Don Garber (MLS). Temat rozmów oficjalnie nie jest znany, jednak można się domyślać, że chodzi o prawdopodobny termin wznowienia zawieszonych rozgrywek.