ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Pojedynki Div na RAW, Nowy Team w NXT? Oraz więcej!

new-raw
– WWE oficjalnie ogłosiło, że na najbliższym RAW odbędzie się pierwszy w historii federacji Divas Beat The Clock Challenge.

Na poniedziałkowej gali, która będzie miała miejsce w Tampa na Florydzie w Divas Beat The Clock Challenge wezmą udział m.in Paige, Charlotte oraz Becky Lynch. Póki co nic nie wiadomo odnośnie przeciwniczek tych zawodniczek.
Diva, która wygra swoją walkę w najkrótszym czasie zostanie pretendentką do pasa Div i zmierzy się z Nikki Bellą na gali Night Of Champions.

– Podczas wczorajszego Live Eventu NXT w Fort Pierce na Florydzie, Diva NXT Zahra Schreiber wcieliła się w rolę młodszej siostry Solomona Crowe’a. Jest to pierwsza znacząca rola dziewczyny obecnego mistrza WWE. Wcześniej Zahra próbowała swoich sił jako konferansjerka. Poniżej kilka zdjęć nowego duetu w NXT:

– Póki jesteśmy przy osobie Zahry Schreiber to pojawił się kolejny skandal z jej udziałem. Po tym jak kilka miesięcy temu w internecie pojawiły się jej oraz Setha Rollinsa nagie zdjęcia, tym razem falę krytyki wywołało zdjęcie z jej sypialni na którym znajduje się swastyka. Zahra na swoim Instagramie odpowiadała na słowa krytyki. Napisała m.in, że uwielbia historię oraz dodała, iż swastyka oznacza dobrobyt i szczęście a powstała przed tym jak Hitler zamienił ją w symbol. Natomiast samo zdjęcie zostało dodane w 2012 roku, czyli dwa lata przed podpisaniem kontraktu z WWE. Poniżej zdjęcie o którym mowa, które zostało usunięte z konta zawodniczki:
M9KsPEL

– Xavier Wood i Kalisto testują Call Of Duty: Black Ops 3:

Na koniec krótka ankieta. Która Diva Waszym zdaniem powinna zostać pretendentką o tytuł Div?