ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Pojedynek o pas WWE na gali Royal Rumble oficjalnie ogłoszony! Kolejny półfinalista turnieju o pas U.S oraz więcej!

– Wpis zawiera spoilery z wczorajszego epizodu SmackDown Live.

– Podczas wczorajszej błękitnej gali, generalny manager SD Daniel Bryan ogłosił pojedynek o pas WWE, który będzie miał miejsce podczas gali Royal Rumble. Po tym, jak Sami Zayn niespodziewanie i przy pomocy Kevina Owensa pokonał w non title matchu obecnego posiadacza pasa WWE, AJ Stylesa, mistrz nie krył frustracji tym, iż ktoś ingeruje w jego pojedynek. Chwilę później na arenę wszedł Daniel Bryan, który ogłosił, że podczas gali Royal Rumble 2018 odbędzie się handicap match o pas WWE, gdzie AJ Styles zmierzy się z Samim Zaynem i Kevinem Owensem:

– Podczas wczorajszej gali poznaliśmy również kolejnego uczestnika i uczestniczki w nadchodzących Royal Rumble matchach. Do męskiej wersji pojedynku dołączył Baron Corbin, natomiast występ do kobiecego RR macthu zadeklarowały Liv Morgan oraz Sarah Logan.

– W trakcie trwania SmackDown obejrzeliśmy kolejny pojedynek pierwszej rundy turnieju o pas U.S. Xavier Woods pokonał Aidena Englisha i awansował do półfinału turnieju. W kolejnej rundzie członek The New Day zmierzy się z Jinderem Mahalem.

Poniżej prezentujemy zaktualizowaną kartę gali Royal Rumble 2018:

1. 30-Man Royal Rumble Match:

John Cena, Elias, Finn Balor, Randy Orton, Shinsuke Nakamura, Baron Corbin i inni

2. 30-Woman Royal Rumble Match:

Asuka, Naomi, Ruby Riott, Natalya, Sasha Banks, Bayley, Paige, Mandy Rose, Sonya Deville, Carmella, Tamina Snuka, Lana, Liv Morgan, Sarah Logan i inne

3. Triple Threat match o WWE Universal Title:

Kane vs. Braun Strowman vs. Brock Lesnar (c)

4. 2-on-1 Handicap Match o WWE Title:

Sami Zayn and Kevin Owens vs. AJ Styles

5. Finał turnieju o pas U.S:

Bobby Roode lub Zack Ryder lub Mojo Rawley vs. Jinder Mahal lub Xavier Woods

– Na sam koniec Top 10 momentów z ostatniego RAW:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743