ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Podsumowanie Shake-Upu po RAW, reakcje na nową nazwę Tag Teamu oraz wyniki RAW

– Na RAW odbył się Superstars Shake-up, który trwa do jutrzejszego SmackDown Live.

Pierwszą osobą, która zmieniła SmackDown na RAW, okazał się być The Miz, mający w zwyczaju zmienianie brandu przy każdej okazji. Mike zanotował pierwszy występ od WrestleManii 35 i zaatakował Shane’a McMahona.


Następnie odbył się Tag Team match, w którym Ricochet i Aleister Black wraz z Curtem Hawkinsem i Zackiem Ryderem walczyli przeciwko The Revival i War Raiders, znanymi od teraz jako Ivar i Erik – The Viking Experience! Wrestlerzy nie przynieśli ze sobą mistrzostw NXT, choć zostały one wspomniane przez komentatorów.

Do występu Wikingów odniosło się kilka osobistości:

  • Bully Ray (Bubba Ray Dudley):

Dobry debiut i zwycięstwo dla WAR MACHINE

  • Lance Storm (były wrestler WWE, producent w Impact Wrestling):

O ile nie lubię nazwy The Viking Experience, wątpię, by w ogóle miała ona znaczenie. Umiejętności przebiją nazwę. Myślałem, że The Undertaker to głupie imię, gdy je usłyszałem. Na koniec okazało się dla niego dobre.

  • Mick Foley:

Może Viking Experience nie byłoby moim pierwszym wyborem, ALE gdyby w 1996 istniały social media, zapewne imię Mankind również nie byłoby odbierane z radością. Podobał mi się match z Fergalem… um, Finnem Balorem.

Cokolwiek ze słowem „wojna” nie sprawdziłoby się w WWE w 2019. […]


Finn Balor miał w ringu poznać rywala, który przeciwko niemu odbędzie swoją pierwszą walkę na Monday Night RAW. Nowym nabytkiem Czerwonych jest Andrade! Meksykanin pokonał Intercontinental Championa dzięki pomocy Zeliny Vegi. Nie była to walka o pas.


Elias z gitarą w ringu zapowiada, że następnym razem będzie gotowy na Undertakera i grozi komukolwiek, kto ma zamiar przerwać jego dzisiejszy występ. Nagle rozbrzmiała muzyka Reya Mysterio! Luchador przegonił Eliasa, jednak sam został zaatakowany przez Larsa Sullivana, który kontynuuje sianie postrachu wśród największych weteranów w rosterze.


Następnie odbyła się walka Bobby’ego Roode’a i Chada Gable’a z The Usos (zwycięzcy: Usos), a więc bliźniacy oficjalnie zasilają dywizję Tag Teamową RAW! Potem czas antenowy dostali Alexa Bliss i Sami Zayn oraz „A Moment of Bliss”. Sami kapitalnie rozgrzał publikę w swoim rodzinnym mieście, lecz skończył na szydzeniu i krytykowaniu jego mieszkańców, co wywołało falę oburzenia i głośne śpiewy „Nanana […] goodbye”.


The IIconics miały zmierzyć się z Beyley i Sashą Banks, jednak „The Boss” nie była obecna w arenie, co zmusiło Beyley do znalezienia sobie nowej partnerki. Została nią Naomi! Mistrzynie Tag Team przegrały to starcie. Po nich przyszła kolej na EC3, który dostał srogi łomot od Brauna Strowmana. Obok Brauna przeszła zmierzająca do ringu Becky Lynch. Podwójna mistrzyni kobiet zwyciężyła pojedynek z Ruby Riott. Tuż po nim miał miejsce segment Becky, Natalyi i Lacey Evans. Ta druga pokonała Natalyę i wywalczyła miano pretendentki do RAW Women’s Championship, oficjalnie zostając na RAW.


Przyszła pora na main event. Na początku epizodu ujawniono, że Bobby Lashley, Baron Corbin i Drew McIntyre raz jeszcze połączą siły, a ich rywalami będą Seth Rollins, Roman Reigns i tajemniczy partner. Okazał się nim AJ Styles – zdecydowanie najważniejszy do tej pory transfer Shake-Upu! Face’owie wygrali po tym, jak AJ wykonał na Lashleyu Fenomenal Forearm.