ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Podpisywanie kontraktu walki o pas WWE zapowiedziane na SmackDown, Czy Emma powróci do WWE? SmackDown będzie trwać 3 godziny?

– WWE oficjalnie zapowiedziało, że na najbliższym SmackDown Live walka o pas WWE stanie się oficjalna. Na Niebieskiej Tygodniówce zobaczymy podpisanie kontraktu między Danielem Bryanem (C) a Kofim Kingstonem. Co tym razem wydarzy się podczas podpisywania kontraktu? Czy dojdzie do brawlu? Jak zauważył członek grupy „Typowe WWE” Kacper Więcławski, możemy zobaczyć nawet tak trywialny powód, jak wypisany długopis.


– Tenille Dashwood, szerzej znana jako Emma, ogłosiła, że została wolną agentką. Emma pracuje na scenie niezależnej od czasu końca jej kontraktu z WWE. Rok temu doznała kontuzji ramienia oraz zmagała się z łuszczycą. Wyeliminowało ją to na długi czas z udziału w walkach podczas trwania jej kontraktu z ROH, który właśnie dobiegł końca. W kuluarach mówi się, że następnym przystankiem w jej karierze będzie kontrakt z NJPW, jednakże niewykluczony jest jej powrót do WWE.


– WWE wraz z przejściem SmackDown na antenę FOX planuje rozszerzyć długość trwania Niebieskiej Tygodniówki do 3 godzin. Pierwsze 2 godziny mają być na głównym kanale, a trzecia na kanale FS1, ponieważ niedawno FOX utraciło umowę z UFC i muszą zająć czymś równie ciekawym czas antenowy.