ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Podcast z Kurtem Angle, Ostatnie chwile w TNA, Potencjalny powrót do WWE

kurt-angle-youtube-1

Po walce z Rey’em Mysterio, która odbyła się w zeszłym tygodniu na gali URShow.TV Fight w Pheonix, Kurt Angle był gościem w podcaście Wrestling Compadres Slamcast. Oto jego najciekawsze wypowiedzi:

Walka z Rey’em Mysterio podczas URShow.TV Fight

„Wiedziałem, że będzie pomiędzy nami magia. Niestety pod koniec ktoś postanowił interweniować w naszym pojedynku. Osobiście wolałbym, gdyby była to walka tylko między mną i Rey’em, ale pomimo tego jestem z niej szczęśliwy.”

Jego ostatnie walki w TNA

„Drew Galloway i Bobby Lashley to najbardziej fizyczni kolesie, z którymi walczyłem od ostatniego spotkania z Brockiem Lesnarem. Jeśli chodzi o Bobby’ego Roode’a, mieliśmy walkę która opierała się na amatorskich zapasach, takie starcia są w tych czasach rzadko spotykane.”

Kreatywny udział w ostatnich trzech walkach w TNA

„Cały koncept z trzema ostatnimi walkami to mój pomysł. Chciałem żeby Lashley najpierw pokonał cały roster, a później zajął się twarzą federacji, Erickiem Carterem III.”

Shane McMahon vs. The Undertaker

„Myślę, że ta walka może skraść show. Shane nadal ma to „coś”, tak samo jak Undertaker.”

Przyszłość i możliwe powroty do WWE lub TNA

„Miałem świetną karierę w WWE, ale nie powiem od razu, że wrócę do WWE czy TNA. Muszę poczekać i zobaczyć co będzie dla mnie w przyszłości najbardziej korzystniejszą opcją. Wrócę do którejś z tych dwóch federacji, nie wiem jeszcze jednak gdzie.”

Całego podcastu możecie posłuchać za darmo pod tym linkiem.

Komentarze

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552