ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Podcast z Kurtem Angle, Ostatnie chwile w TNA, Potencjalny powrót do WWE

kurt-angle-youtube-1

Po walce z Rey’em Mysterio, która odbyła się w zeszłym tygodniu na gali URShow.TV Fight w Pheonix, Kurt Angle był gościem w podcaście Wrestling Compadres Slamcast. Oto jego najciekawsze wypowiedzi:

Walka z Rey’em Mysterio podczas URShow.TV Fight

„Wiedziałem, że będzie pomiędzy nami magia. Niestety pod koniec ktoś postanowił interweniować w naszym pojedynku. Osobiście wolałbym, gdyby była to walka tylko między mną i Rey’em, ale pomimo tego jestem z niej szczęśliwy.”

Jego ostatnie walki w TNA

„Drew Galloway i Bobby Lashley to najbardziej fizyczni kolesie, z którymi walczyłem od ostatniego spotkania z Brockiem Lesnarem. Jeśli chodzi o Bobby’ego Roode’a, mieliśmy walkę która opierała się na amatorskich zapasach, takie starcia są w tych czasach rzadko spotykane.”

Kreatywny udział w ostatnich trzech walkach w TNA

„Cały koncept z trzema ostatnimi walkami to mój pomysł. Chciałem żeby Lashley najpierw pokonał cały roster, a później zajął się twarzą federacji, Erickiem Carterem III.”

Shane McMahon vs. The Undertaker

„Myślę, że ta walka może skraść show. Shane nadal ma to „coś”, tak samo jak Undertaker.”

Przyszłość i możliwe powroty do WWE lub TNA

„Miałem świetną karierę w WWE, ale nie powiem od razu, że wrócę do WWE czy TNA. Muszę poczekać i zobaczyć co będzie dla mnie w przyszłości najbardziej korzystniejszą opcją. Wrócę do którejś z tych dwóch federacji, nie wiem jeszcze jednak gdzie.”

Całego podcastu możecie posłuchać za darmo pod tym linkiem.

Komentarze

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778