ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Plotki odnośnie wielkiego pojedynku na WM34! Powrót podczas Live Eventu WWE oraz więcej!

– Kilka dni temu pojawiła się informacja odnośnie main eventu Fastlane 2018.

Jak informowaliśmy tutaj, hala na której odbędzie się gala rosteru SD poinformowała, że w walce wieczoru o pas WWE AJ Styles zmierzy się z Randym Ortonem, Shinsuke Nakamurą, Kevinem Owensem oraz Sami Zaynem.

Z powyższego ogłoszenia wynika, że prawdopodobnie nikt z wyżej wspomnianej czwórki (Orton, Nakamura, Owens, Zayn) nie wygra Royal Rumble matchu w przyszłym roku.

Natomiast pojawiło się wiele spekulacji o tym, iż to John Cena może zmierzyć się z AJ Stylesem o pas WWE na WM34, gdzie storyline’owo Cena będzie chciał walczyć z obecnym mistrzem po to, aby pobić rekord Rica Flaira.

Innego zdania jest Dave Meltzer. Podczas niedawnej audycji The Wrestling Observer Radio, Meltzer stwierdził, że Cena nie zawalczy na Największej Gali Roku z AJ Stylesem. Według jego zdania, Cena otrzyma większy pojedynek niż Styles. Dave nie jest aktualnie w stanie stwierdzić z kim miałby zmierzyć się lider Cenation, jednak jego zdaniem powinniśmy się o tym przekonać w ciągu najbliższych tygodni. Zdaniem dziennikarza może to być The Undertaker, Goldberg, Batista lub nawet Hulk Hogan.

Można się spodziewać, że Road to WrestleMania dla niektórych wielkich starć rozpocznie się podczas 25-lecia RAW, 22 stycznia przyszłego roku. Specjalny epizod Czerwonej Tygodniówki odbędzie się w Barclays Center w Nowym Jorku, a awizowani są m.in The Undertaker, Kevin Nash czy też Shawn Michaels.

– Podczas wczorajszego live eventu w Detroit na ring powróciła Becky Lynch, która wraz z Naomi przegrała z Liv Morgan oraz Sarah Logan.

Przerwa zawodniczki była spowodowana rolą w filmie „Marines 6”, gdzie zagrała z The Mizem oraz Shawnem Michealsem. Becky Lynch ostatnio w WWE TV pojawiła się 28 listopada, gdzie została zaatakowana przez debiutujące w głównym rosterze Ruby Riott, Liv Morgan i Sarah Logan.

– Będąc przy powrotach, The Miz najprawdopodobniej powróci podczas następnego RAW lub tydzień później. Zawodnik zakończył kręcenie scen ze swoim udziałem na początku tego miesiąca, a aktualnie wraz z Alicią Fox odwiedzają wojska na bliskim wschodzie.

Aktualnie nie wiadomo kiedy „Marines 6” zostanie wypuszczony, jednakże powinien ukazać się gdzieś w przyszłym roku.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552