ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Plany WWE dotyczące organizacji WrestleManii w 2020 roku

Tak jak w tytule, co zobaczymy podczas największego show roku za półtora roku? A raczej na dwóch show…

Nie przesłyszeliście się – Joseph Peisich  oraz Barn Burner podczas No Holds Barred Wrestling Show podali informacje, iż WWE w 2020 roku planuje zorganizować 2 WrestleManie! Jedna miałaby odbyć się klasycznie w kwietniu w USA, druga poza granicami w kraju w okolicach sierpnia.

WWE chce mieć dwie WrestleManie w roku 2020. Jedna będzie nazywała się WrestleMania, ale druga będzie jak „Greatest Royal Rumble”. Nie wiem, czy to będzie „Greatest WrestleMania”, czy po prostu „Mania”, czy coś w tym stylu.

W 2020 roku, kiedy będą już na FOX przez sześć miesięcy czy nawet mniej czy więcej. Wtedy właśnie będziemy mieć dwie WrestleManie. Jedna w Ameryce Północnej i jedna gdziekolwiek na świecie. Może być w Kanadzie, może być w Arabii Saudyjskiej, może być w Australii. Już mają show w Australii. Może być w Londynie. Chcą aby jedna odbyła się w kwietniu, a druga w październiku – w 2020 roku.

Trudno na ten moment powiedzieć czy informacje są w jakimś stopniu realne, jednak ruchy WWE mogą wskazywać, że tak jak z Royal Rumble – dwie gale o tej samej nazwie mogą odbyć się w jednym roku.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552