ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Plany dotyczące Sullivana, Przyszłość Shane’a McMahona oraz były zawodnik WWE w pakistańskim turnieju

– Kilka dni temu WWE oficjalnie podało informację, że Lars Sullivan przejdzie do głównego rosteru WWE.

Nie ma jednak jeszcze oficjalnej informacji do którego rosteru trafi zawodnik, z powodu tego, że spot z zapowiedzią jego debiutu został wyemitowany zarówno na RAW, jak i Smackdown LIVE. Jedyne co wiadomo na ten moment, to plan federacji na ogromny push dla zawodnika. Wielu uważa, że Sullivan zbyt wcześnie przejdzie z NXT do głównego rosteru, jednak jego wielkim fanem jest sam Vince McMahon.

– Pojawiły się informacje dotyczące przyszłości komisarza Smackdown LIVE, Shane’a McMahona. Wygląda na to, że wystąpi on na WrestleManii 35, a jego postać do tego czasu przejdzie ogromne zmiany. Mają one dotyczyć wygranej przez McMahona Pucharu Świata WWE na Crown Jewel oraz przegranej SmackDown LIVE na Survivor Series. Najbardziej możliwym scenariuszem jest walka z The Mizem. Początkowo plany zakładały walkę z Danielem Bryanem, jednak te plany porzucono tuż przed wygraną WWE Championship przez Bryana.

– Były zawodnik WWE Chris Masters został ogłoszony jednym z uczestników pakistańskiego turnieju wrestlingu „Ring of Pakistan Season 2k18”. Jest to druga edycja tego turnieju – jego pierwsza edycja odniosła ogromny sukces na początku roku, dzięki wystąpieniu w niej zawodników z całego świata. W drugiej edycji turnieju wystąpi również Sylvester Lefort, znany w NXT jako Tom LaRuffa. Wygrany zdobędzie Ring of Pakistan World Heavyweight Championship.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552