ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Plany dla Reignsa, Nowy plakat Survivor Series, Sprzeczne informacje odnośnie Zayna i Owensa

– PWInsider.com potwierdził, że Roman Reigns dostał zielone światło na powrót do ringu. Aktualnym planem dla Big Doga jest powrót podczas poniedziałkowego RAW, który doprowadzi do starcia z The New Day na Survivor Series. Na Twitterze doszło również do wymiany zdań pomiędzy Big E’m i Romanem Reignsem:

https://twitter.com/sunbabe08/status/928200157283446784

Oh @WWEBigE @XavierWoodsPhD @TrueKofi nie macie pojęcia co uczyniliście w poniedziałek. The Big Dog już po was idzie.

Spokojnie, paniusiu. On waży tylko 250 (113 kg – przyp.red.). Powinni nazywać go „The Medium Dog.” Nie…”The Mid Dog.” Zdecydowanie powinni wołać na niego „The Mid Dog.”

https://twitter.com/WWERomanReigns/status/928258011545600000

Tak naprawdę to bliżej mi do 275 (125 kg – przyp.red). Jestem także 6 cali (15 cm – przyp.red.) wyższy niż „Big” ale nie „Tall” E. 😱

– W związku ze zmianą posiadacza WWE Championship zmienił się także plakat reklamujący Survivor Series. Aktualnie przedstawia się on następująco:


– Dave Meltzer nie potwierdził słów Ryana Satina z Pro Wrestling Sheet na temat powodów wyrzucenia Kevina Owensa i Samiego Zayna z trasy po Europie. Oto co miał do powiedzenia na ich temat:

Jest wiele fałszywych informacji na ten temat. Po pierwsze, historia z Owensem narzekającym w autokarze nie jest prawdziwa. Nie było go nawet w busie po nagraniach. Koniec meczu odbył się zgodnie z planem. Żadne z tych historii nie są powodem wysłania ich do domu. Neville i Jimmy Jacobs również nie mają z tym nic wspólnego. Czy wrócą na kolejne SmackDown? Wszystko zależy od Vince’a. To on jest kolesiem, który zawiesił Titusa na 90 dni za nic. Przewidywanie jego zachowań to strata czasu, bo często nie mają one sensu. Żaden z tej dwójki nie ma również zamiaru opuszczać federacji.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743