ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Pierwszy pojedynek Jona Moxleya poza WWE, Eli Drake odszedł z Impact Wrestling oraz więcej!

– W dniu dziejszym odbył się finał corocznego turnieju NJPW Best of Super Juniors. Na tym właśnie show swoją pierwszą walkę poza WWE stoczył Jon Moxley.

Były mistrz WWE stanął w ringu przeciwko Juice’owi Robinsonowi o pas IWGP US Championship, który był w posiadaniu drugiego z zawodników. Walka ta była pierwszym pojedynkiem, który Moxley stoczył po swoim odejściu z WWE. Były członek The Shield wygrał starcie i tym samym zdobył mistrzostwo które posiadał Robinson:

 

 

– Były mistrz Impact Wrestling Eli Drake potwierdził za pomocą swojego Twittera, że opuścił szeregi Impactu i od teraz jest wolnym agentem:


Drake swoją pierwszą walkę po odejściu z Impact Wrestling stoczy w Championship Wrestling From Hollywood w Triple Threat Matchu przeciwko Scorpio Sky oraz Ericowi Wattsowi. Zachodnie serwisy podają również, że zawodnik niedawno prowadził rozmowy z WWE, jednak nie jest to pewna informacja. Pewne jest, że  zawodnik dołączy do McMahonów lub AEW.

– Już w piątek w Arabii Saudyjskiej odbędzie się WWE Super ShowDown. Kilka razy wiele serwisów podawało, że federacja nie weźmie ze sobą żadnych kobiet ze względu na kulturę panującą na Bliskim Wschodzie, jednak jak się okazuje, na show polecą Renee Young oraz Natalya.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556