ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Pierwszy mecz CM Punka w UFC oraz jego przeciwnik!

dana white

Prezes UFC – Dana White, udzielił wywiadu dla „Off The Record”, w celu promowania UFC 194. Podczas rozmowy, White zapytany został o CM Punka oraz jego pierwszy mecz w organizacji. Odpowiedź brzmiała, że takie starcie odbędzie się w 2016 roku. Nie została jednak podana żadna dokładna data.

„Nigdy nie byłem pewien tego kiedy Brooks zadebiutuje. Dopiero w tym roku odbył swój pierwszy trening i miał pierwszy poważny kontakt z tym sportem. Koleś nigdy nie walczył. Był profesjonalnym wrestlerem, ale nigdy nie walczył. Wiem jednak, że na 100% zawalczy w 2016.” 

Później wyjawione zostało, iż prezes UFC szuka obecnie przeciwnika dla Punka, który podobnie jak były mistrz WWE, nie stoczył jeszcze żadnej profesjonalnej walki MMA. Oponent ma zostać wybrany z nowego show, które jest obecnie produkowane przez UFC.

„Właśnie zaczęliśmy nowe show, pilot znajduje się na YouTube. Program nazywa się Dana White: Looking for a Fight i własnie tam zamierzam szukać przeciwnika dla CM Punka.

Poniżej znajdziecie cały wywiad:

https://youtu.be/-EH60VrLA4M

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552