ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Pierwsze pojedynki w karcie Survivor Series, Najwyżej oceniona walka w historii kobiecego wrestlingu i więcej!

– Dave Melzter z Wrestling Observer Newsletter ocenił walki z gali Evolution. Najwyższą ocenę zebrała walka Becky Lynch i Charlotte Flair o SmackDown Women’s Championship w Last Woman Standing Matchu. Dziennikarz ocenił ją jako prawie perfekcyjną, bowiem wystawił jej 4 i 3/4 gwiazdki. Perfekcyjną walkę określa się mianem five staru i jak widać paniom niewiele zabrakło do tego wyczynu. Jest to jednocześnie najwyżej oceniona walka w historii kobiecego wrestlingu. Poprzednie najwyżej ocenione walki kobiet należały do Sashy Banks i Bayley (NXT TakeOver: Brooklyn) oraz Asuki i Ember Moon (NXT TakeOver: Brooklyn III). Oba pojedynki były o NXT Women’s Championship i zostały ocenione na 4,5 gwiazdki. Pozostałe oceny z Evolution poniżej:

Alicia Fox & Mickie James vs. Lita & Trish Stratus: 2.25 gwiazdki

Historic Battle Royal: 3.25 gwiazdki

Io Shirai vs. Toni Storm: 3.5 gwiazdki

Bayley, Natalya & Sasha Banks vs. Riott Squad: 3.25 gwiazdki

Kairi Sane vs. Shayna Baszler: 3.25 gwiazdki

Nikki Bella vs. Ronda Rousey: 3.75 gwiazdki

– Po Crown Jewel do karty następnego PPV – Survivor Series dodane zostały pierwsze walki. Podobnie jak w kilku poprzednich latach gala ta będzie miała format rywalizacji pomiędzy RAW i SmackDown Live. Oto aktualna karta:

1. Champion vs. Champion Match
WWE Universal Champion Brock Lesnar (/w. Paul Heyman) vs. WWE Champion AJ Styles

2. Champion vs. Champion Match
RAW Women’s Champion Ronda Rousey vs. SmackDown Women’s Champion Becky Lynch

3. Champion vs. Champion Match
Intercontinental Champion Seth Rollins vs. United States Champion Shinsuke Nakamura

– WWE na Crown Jewel wysłało na galę tylko zawodników mających jakiś udział w PPV. Reszta rosterów jest już w podróży do Europy, gdzie przez najbliższe dwa tygodnie zadomowi się WWE. Można było to zaobserwować na insta story Jinder Mahala, który wrzucił krótką informację na temat lotu do stolicy Hiszpanii – Madrytu, gdzie odbędzie się najbliższy live event Czerwonego Brandu.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778