ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Pierwsze pojedynki na MitB 2019 ogłoszone! Zmiany w rosterze RAW, Powrót Braya Wyatta oraz więcej!

– Wpis zawiera spoilery z ostatniego RAW.

W walce wieczoru RAW AJ Styles pokonał Barona Corbina zostając nowym pretendentem do tytułu Universal. Wcześniej w pojedynku „kwalifikacyjnym” Styles wygrał z Samoa Joe i Reyem Mysterio. Z kolei Baron Corbin dostał się do walki wieczoru pokonując The Miza i Drew McIntyre’a.

– WWE wczoraj ogłosiło jeszcze drugą walkę na Money in the Bank 2019. Becky Lynch będzie broniła tytułu kobiet RAW przeciwko Lacey Evans.

Poniżej aktualna karta gali Money in the Bank 2019:

1. WWE Universal Title Match:
AJ Styles vs. Seth Rollins (c)

2. RAW Women’s Title Match:
Lacey Evans vs. Becky Lynch (c)

Do karty gali dojdą zapewne dwa MitB matche. Jeden dla mężczyzn, a drugi dla kobiet.

– Wczoraj (tutaj) informowaliśmy o kolejnych przetasowaniach gwiazd w głównych rosterach WWE. Na ostatnim RAW również zobaczyliśmy zmianę brandu. Do Czerwonego rosteru trafił mistrz Stanów Zjednoczonych – Samoa Joe oraz Cesaro. Wszystko wskazuje na to, że przez transfer Szwajcara Tag Team The Bar się rozpadł.

– Dodatkowo wczoraj federacja Vince’a McMahona ponownie zmieniła nazwę drużyny mistrzów TT NXT. The Viking Experience od teraz będą znani jako The Viking Raiders.

– Dobra wiadomość dla fanów Braya Wyatta. Zawodnik powrócił w nowym gimmicku:

– Nie tylko The Viking Raiders doczekali się kosmetycznej zmiany w nazwie. Bobby Roode od teraz jest nazywany Robertem Roodem:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552