ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Pierwsze mecze na Wrestle Kingdom 11, Potencjalne zmiany w karcie Wrestlemanii, Najnowsze Top 10

wrestlemania 33

– Spekuluje się, że Undertaker zdecydował się zakończyć swoją karierę i wokół tego wydarzenia ma zostać zbudowana Wrestlemania. Być może więcej dowiemy się już 15 listopada na SmackDown Live, gdzie Taker ograniczy się tylko do wypowiedzi. Nie wiadomo jednak, kto zostanie rywalem Phenoma, ponieważ WWE snuje inne plany dla Johna Ceny. Prawdopodobnie zawodnik skupi się na promocji młodszych zawodników, tak jak to czyni Chris Jericho na RAW. Jego pierwszym rywalem ma być Baron Corbin, z którym Cena zacząłby feud od razu po swoim powrocie do telewizji.

– NJPW podało do wiadomości, że na Wrestle Kingdom 11 na szali staną tytuły: IWGP Heavyweight Championship, IWGP Intercontinental Championship, IWGP Junior Heavyweight Championship oraz IWGP Junior Tag Team Championship. Poniżej aktualna karta całej gali:

IWGP Heavyweight Championship
Kazuchika Okada (c) vs. Kenny Omega

IWGP Intercontinental Championship
Tetsuya Naito (c) vs. Hiroshi Tanahashi

IWGP Jr. Heavyweight Championship
Kushida (c) vs. Hiromu Takahashi

IWGP Jr. Tag Team Championship
The Young Bucks (c) vs. Roppongi Vice

– Na koniec najnowsze WWE Top 10, które przedstawia ataki na menadżerów gwiazd WWE

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783