ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Pierwsi zawodnicy gali IMPACT vs. Lucha Underground ujawnieni, WWE rozwiązuje kontrakty z trzema adeptami NXT oraz więcej!

– Poznaliśmy pierwsze osoby, które wezmą udział we wspólnej gali Impact Wrestling i Lucha Underground.

Pentagon Jr. oraz Fenix są awizowani na galę IMPACT vs. Lucha Underground:

Gala będzie miała miejsce 6 kwietnia tego roku i będzie transmitowana za pośrednictwem portalu Twitch.tv

– Wczoraj WWE rozwiązało kontrakty z trzema swoimi talentami z NXT. Z federacją McMahonów pożegnali się Abbey Laith, Sage Beckett oraz Guangming Gu.

Gu to były Chiński bokser, który podpisał kontrakt rozwojowy z WWE we wrześniu 2016 roku. W NXT występował jako Ming i pojawiał się tylko podczas live eventów żółtego brandu. Ostatni pojedynek zawodnik odbył 24 lutego podczas live eventu NXT w Bartow, gdzie pokonał Chenga Yuxianga.

Laith, znana na scenie niezależnej jako Kimber Lee podpisała kontrakt z WWE w grudniu 2016 roku. Zawodniczka wystąpiła w The Mae Young Classic, gdzie w pierwszej rundzie pokonała Jazzy Gabert, w drugiej Rachael Ellering a w ćwierćfinale została pokonana przez Mercedes Martinez. Wrestlerka ostatni raz pojawiła się 2 marca na live evencie NXT w Gainesville, gdzie przegrała z Vanessą Borne.

Beckett znana również jako Andrea lub Rosie Lottalove podpisała kontrakt z WWE w styczniu 2017 roku. Zawodniczka również tak jak Laith wystąpiła w The Mae Young Classic, jednakże została pokonana w pierwszej rundzie przez Biancę Belair. Beckett przez kilka miesięcy w 2017 roku pojawiała się na live eventach NXT jako ochroniarz Lany. Sage Beckett ostatni pojedynek w NXT odbyła 3 marca podczas live eventu NXT w Orlando, gdzie pokonała Zedę.

– Rusev, Lana oraz English oglądają wspominają wygrany pojedynek Ruseva z Johnem Ceną podczas Fastlane 2015:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552