ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Pierwsi ogłoszeni uczestniczy Mitb matchów! Aktualna karta gali Money in the Bank 2018!

– Wpis zawiera spoilery z wczorajszej gali RAW.

– Podczas ostatniego epizodu Czerwonej Tygodniówki poznaliśmy szczegóły nadchodzącej gali Money in the Bank 2018. Kilka dni temu spekulowano o tym, że każdy z brandów otrzyma swój własny MitB match, jednakże podczas trwania RAW, Generalny Manager tygodniówki Kurt Angle ukrócił plotki i ogłosił, że na gali zobaczymy tylko dwa pojedynki, gdzie zwycięzca otrzyma walizkę z kontraktem gwarantującym mecz o tytuł mistrzowski w dowolnym momencie. W jednym z MitB matchów zobaczymy ośmiu zawodników z RAW i SD (4 osoby z RAW oraz 4 z SD), natomiast w drugim tego typu pojedynku zobaczymy kobiety (4 z RAW i 4 z SD).

Dodatkowo wczoraj na RAW odbyły się pierwsze mecze kwalifikacyjne, gdzie poznaliśmy 2 uczestników męskiego MitB matchu oraz pierwszą zawodniczkę, która powalczy o walizkę. A sa nimi: Braun Strowman, który pokonał w swojej walce Kevina Owensa; Ember Moon, która pokonała Sashę Banks i Ruby Riott oraz Finn Balor, który wygrał z Sami Zaynem oraz Romanem Reignsem.

Na dzisiejszym SmackDown Live odbędą się kolejne pojedynki kwalifikacyjne:
Rusev vs Daniel Bryan
Jeff Hardy vs. The Miz
Charlotte Flair vs. Peyton Royce

A tak prezentuje się aktualna karta gali Money in the Bank 2018, która odbędzie się 17 czerwca w Chicago:

1. MitB ladder match mężczyzn:
Braun Strowman vs. Finn Balor vs. 6 innych zawodników (2 z RAW, 4 ze SmackDown)

2. Mitb ladder match kobiet:
Ember Moon vs. 7 innych zawodniczek (3 z RAW, 4 ze SmackDown)

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778