ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Pierwotne plany na Hell in a Cell match – Bray Wyatt miał spaść ze szczytu klatki?!

– Walka wieczoru Hell in a Cell miała potoczyć się nieco inaczej. Za rezultatem pojedynku stoi Vince McMahon, który nie chciał ani przegranej „The Fienda”, ani straty pasa przez Rollinsa. Z tego powodu prezes podjął decyzję o zastopowaniu walki przez sędziego. Dave Meltzer donosi, że taki rezultat zakładano od początku, jednak początkowo miało do niego dojść w inny sposób.

Otóż według doniesień Meltzera, Bray Wyatt miał spaść ze szczytu klatki na stół komentatorski i dopiero wtedy sędzia stwierdziłby jego niezdolność do kontynuowania walki. Upadek z wysokości nie przeszkodziłby za to zawodnikowi w magicznym powstaniu i powaleniu Rollinsa Mandible Claw tak samo, jak zrobił to na Hell in a Cell.

Można domniemać, że skrypt ostatecznie zmieniono z obawy o zbyt wysokie ryzyko utraty zdrowia przez Braya Wyatta. Finalnie pojedynek przerwano po uderzeniu Sledge Hammerem w drabinę opartą o głowę „The Fienda”.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552