ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Paul Heyman o CM Punku w UFC, Dwóch Hall of Famerów nagrywa komentarz do WWE2K16

lawler ross

– Poniżej znajdziecie wywiad z Paulem Heymanem. Jako wieloletni przyjaciel Phila Brooksa, Heyman mówi o tym czemu Punk zdecydował się na występy w UFC w wieku 37 lat. Cały wywiad odbył się podczas podcastu Stone’a Colda, dostępny był na WWE Network. 

„Nie sądzę aby to pieniądze motywowały Go do debiutu w UFC, jest to raczej forma wyzwania jakie sobie postawił. Już jako dziecko o tym marzył i teraz te wspomnienia wróciły. Myślę, że Phil żałuje, że nie zrobił tego 5 lub 6 lat temu, ale wiedział że musi to zrobić teraz albo nigdy.”

„Sądzę, że Punk spodziewa się dwóch wyjść. Albo zaskoczy wszystkich, skopie komuś dupę i wygra, albo dostanie w twarzy, padnie na ziemie, tudzież odklepie i się podda. Na pewno jest otwarty i gotowy na każdą z tych opcji, idąc tam wiedział na co się pisze.”

Paul Heyman prawdopodobnie powróci niedługo do telewizji, wraz ze swoim klientem, byłym mistrzem WWE – Brockiem Lesnarem.

– Jak poinformowała oficjalna strona WWE, Jerry „The King” Lawler oraz Jim Ross pracowali w ostatnim tygodniu nad dodaniem komentarza do najnowszej gry WWE – WWE2K16. Poniżej znajduje się krótkie nagranie pracy dwóch Hall of Famerów:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552