ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Pas mistrzowski NXT UK został skradziony!, ACH (aka Jordan Myles) ogłasza zakończenie profesjonalnej kariery!

– PWInsider donosi, że NXT UK Champion, WALTER, został okradziony. Ktoś włamał się do samochodu wrestlera EVOLVE, Timothy’ego Thatchera, gdy ten przebywał wraz z WALTEREM w Chicago i ukradł z niego dokumenty obu zawodników oraz pas mistrzowski Austriaka. WALTERA ani Thatchera nie było w tym czasie w pobliżu.

Jest to już druga tego typu sytuacja w tym roku, po tym, jak Chrisowi Jericho 1 września ukradziono AEW World Championship.


– ACH, znany w NXT jako Jordan Myles kilka tygodni temu, po kontrowersjach z rzekomo rasistowską koszulką, jaką wyprodukowało WWE, ogłosił swoje odejście z federacji. Opis zaistniałej sytuacji TUTAJ.

Niedługo później został z niej oficjalnie zwolniony. Dzisiaj ACH ogłosił zakończenie swojej przygody z pro wrestlingiem.

Nienawidzę pro wrestlingu.

Nienawidzę gównianych fanów, którzy myślą, że wszystko wiedzą! Co najważniejsze, nienawidzę żmii w tym biznesie.

Nikt z was nigdy nie powiedziałby mi nic o mnie.

Pieprzcie się wszyscy.

Odwołuję moje występy I odchodzę z pro wrestlingu.

 

Podążanie za marzeniami było wspaniałe, ale WSZYSTKO zrujnowaliście. (ACH nazywa fanów wulgarnie i nie będziemy tego tłumaczyć – przyp. red.)

Odchodzę.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552