ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Paige zostanie menadżerką? Duży Tag Team Match na najbliższym AEW, Rocznicowe Dynamite ogłoszone!

– Po wydarzeniach na ostatnim RAW Paige rozstała się z mistrzyniami drużynowymi kobiet.

W poniedziałkowy wieczór Kairi Sane i Asuka odwróciły się od swojej byłej już manager, atakując ją. Aktualnie pod skrzydłami Paige w WWE TV nie znajduje się żaden talent z federacji Vince’a McMahona, jednakże pojawiła się osoba, która chciałaby współpracować z Brytyjką. Jest nią Nia Jax. Nia, która w najbliższych miesiącach powinna powrócić do ringu po kontuzji udzieliła się za pośrednictwem Twittera podczas wymiany zdań pomiędzy fanami WWE a Paige. W weekend była już manager The Kabuki Warriors dyskutowała ze swoimi fanami odnośnie współpracy w ringu z innymi zawodniczkami. Jeden z fanów wspomniał o Jax, co spotkało się z pozytywną reakcją byłej mistrzyni Div. Dała ona znać, że chciałaby być managerką kuzynki The Rocka, a ta zaś z kolei odpisała krótko: „Zostań moją managerką”.

– All Elite Wrestling ogłosiło, że na najbliższym epizodzie Dynamite zobaczymy hitowy Tag Team match. Chris Jericho i Sammy Guevara zmierzą się z Kennym Omegą i Adamem Pagem.

– Będąc przy temacie AEW, 8 stycznia 2020 roku odbędzie się rocznicowe AEW Dynamite. Warto wspomnieć, że rocznica nie dotyczy samej tygodniówki, bo wystartowała ona na początku października tego roku, a pierwszej konferencji prasowej odnośnie gali All Out, która miała miejsce 8 stycznia tego roku w Jacksonville.