ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Paige ujawnia oryginalne plany o swojej roli w WWE! Kiedy zostanie ogłoszony kolejny pojedynek na Double or Nothing? Oraz więcej!

– Była GM SmackDown – Paige niedawno udzieliła wywiadu dla strony ComicBook.com, gdzie wypowiedziała się na kilka tematów.

Jednym z poruszonych wątków były oryginalne plany dla byłej mistrzyni Div WWE. Po tym, jak Brytyjka straciła rolę Generalnego Managera Błękitnej Tygodniówki, planowano dla niej zostanie managerem Rondy Rousey. Oryginalny plan się nie sprawdził, a później dzięki pomysłowi Paula Heymana, Paige została managerką Asuki i Kairi Sane:

Byłam smutna, ponieważ uwielbiałam tę rolę (General Managera). Spędziłam przy tym masę dobrego czasu i wiele mnie nauczyło. Naprawdę pomogło mi to w mojej kreatywności i profesjonalizmie. Jednak byłam podekscytowana inną rolą. To było jak „Okej, niczym się nie martw”, ponieważ wiedziałam, że WWE zadba o mnie. Zawsze to robili. Byłam przybierana do roli managerki Rondy Rousey, coś w stylu Paul Heyman-Brock Lesnar. Również pozostawała Asuka, ponieważ zawsze miała problemy z pracą przy mikrofonie. O ile jest wspaniałą atletką, niesamowitą wrestlerką, tak chciałam jej pomóc – „Pomogę jej, daj mi ten mikrofon, będę mówiła za nią”. Wtedy pewnego dnia zadzwonił do mnie Paul Heyman i powiedział do mnie, że mają dla mnie wspaniałą rolę, przy pewnym Tag Teamie kobiet. Moja odpowiedź była prosta „Wow, to szalony Tag Team, one są niesamowite… Absolutnie, biorę tę rolę!”.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ – STATUS LIO RUSHA, JEGO KONTRAKT I RELACJĘ Z SZATNIĄ WWE!

– Matt Jackson ogłosił, że w dzisiejszym odcinku „Being The Elite” dostępnym na YouTube, zostanie ogłoszony kolejny pojedynek na pierwszą galę All Elite Wrestling, czyli Double or Nothing:

Poniżej aktualna karta gali:

Pre-Show:

1. Sammy Guevara vs. Kip Sabian

2. Casino Battle Royal:
Sonny Kiss, Brandon Cutler, Ace Romero, Brian Pillman Jr., Glacier, Sunny Daze, MJF, Joey Janela, Chuckie T., Berretta i inni
Zwycięzca otrzyma szansę na pojedynek o AEW World Championship

Główna Gala:

1. Kenny Omega vs. Chris Jericho

2. AAA World Tag Team Championship match:
The Young Bucks (c) vs. Pentagon Jr. and Fenix

3. „Hangman” Adam Page vs. PAC

4. Cody vs. Dustin Rhodes

5. SCU (Christopher Daniels, Frankie Kazarian, and Scorpio Sky) vs. CIMA, T-Hawk, and Lindaman

6. Britt Baker vs. Nyla Rose vs. Kylie Rae

Gala odbędzie się 25 maja.

– Na sam koniec Leva Bates w cosplayu Cody’ego Rhodesa podczas WrestleCircus:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552