ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Paige stoi za atakami na obu tygodniówkach? NJPW z nowym kanałem na YouTube, Kulisy tworzenia fryzury Sheamusa

– Bryan Alvarez z The Bryan and Vinny Show podzielił się ze słuchaczami spekulacjami dotyczącymi ostatnich ataków kobiet na obu tygodniówkach. Przypomnijmy, że na RAW grupka w której skład wchodzą Paige, Sonya Deville i Mandy Rose zaatakowała uczestniczki Fatal 4-Way Matchu. Następnego dnia Ruby Riot, Sarah Logan i Liv Morgan urządziły inwazję na SmackDown Live. Oto co do powiedzenia miał Alvarez:

Słyszałem jeden z pomysłów który mieli, że to Paige stoi za atakami na obu brandach. Jak mieliby to zrobić mając 2 oddzielne brandy? Nie mam pojęcia i to nie ma żadnego sensu jeśli nie robią rzeczy pomiędzy RAW i SmackDown częściej niż tylko podczas Survivor Series. Wtedy to wszystko byłoby sensowne.

– Na YouTube ruszył oficjalny kanał NJPW po angielsku. Pojawiło się już na nim kilka filmików wraz z inauguracyjnym, w którym to Kenny Omega zaprasza widzów do subskrybowania kanału.

– Na kanale youtube’owym Sheamusa pojawił się film ukazujący kulisy tworzenia jego słynnej fryzury – Mohawka.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552