ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Paige sfrustrowana brakiem pomysłu na Asukę i Kairi Sane

– Asuka i Kairi Sane, których menadżerką jest Paige, ostatnimi tygodniami nie występują w WWE TV, co bardzo frustruje Brytyjkę.

Oto, co Paige miała do powiedzenia w wywiadzie z The Sun:

Jeśli nie jesteśmy używane, bardzo się frustruję, ponieważ jesteśmy bardzo dobrym tag teamem i potrzebujemy być wykorzystywane. Czasami scenarzyści mają bardzo dużo na głowie ze storyline’ami innych, dlatego odkładają rzeczy na później. Muszę im przypominać: „Ok, ale jest tutaj kobiecy tag team… Co to ma być chłopaki? Sprawmy, że coś się wydarzy.”

To frustrujące, ale jak faktycznie porozmawia się z Vince’em lub „Hunterem” o problemach, jako pierwsi powiedzą: „Zmieńmy to”. Jak pójdzie się do scenarzystów, czujesz się, jakbyś czasem mówił do ściany, tymczasem Vince i „Hunter” mówią: „Jeśli masz z tym problem, zmienimy to dla ciebie”.

Muszę mieć trochę zaufania do scenarzystów. Mają bardzo dużo na głowie, naprawdę mają. Nie chciałabym znaleźć się w ich położeniu – nie chcę być wśród kreatywnych. To duża presja, ponieważ musisz czynić każdego szczęśliwym przez cały czas. Nie sądzę, bym miała dość cierpliwości, by zmagać się ze wszystkimi cały czas na mnie krzyczącymi.

Ostatnia telewizyjna walka Kabuki Warriors miała miejsce na SmackDown 14 maja.


[ZOBACZ TEŻ: VELVETEEN DREAM DESPERACKO PRÓBUJE DOSTAĆ SIĘ DO MAIN ROSTERU?]


 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552