ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Paige o zakończeniu swojej kariery: „Sasha nie jest niczemu winna”

– General Manager SmackDown Paige rozmawiała ostatnio z GiveMeSport.

Stanęła w obronie Sashy Banks przed krytyką spowodowaną zakończeniem jej kariery poprzez kontuzję, której Paige doznała podczas współpracy z Banks w ringu na grudniowym live evencie WWE 2017 roku.

Nic nigdy nie było winą Sashy. Mimo to, dostawała tak wiele złych reakcji ze strony fanów. Za każdym razem, gdy wchodziła do ringu, ludzie skandowali „Sasha jest do bani” i to naprawdę mnie denerwowało, ponieważ moja kontuzja nie była jej winą. Ten kop w plecy to był mój błąd, kazałam jej to zrobić. Wcześniej tyle razy przyjmowałam ten cios na siebie, że i tym razem pomyślałam, że nic mi się nie stanie. Byłam strasznie uparta. Uznałam, że moja szyja jest równie silna jak przedtem, ale niestety, nie była. Powiedziałam Sashy, żeby to zrobiła, więc to zrobiła. Nie przewidziałam tego, że moja szyja nie była wystarczająco silna i roztrzaskała się do końca. To było w zasadzie podobne do poważnej katastrofy samochodowej, w pewnym momencie myślałam, że skręciłam kark. Moje ramiona zaczęły tracić czucie, a potem pomyślałam „O mój Boże, nie czuję moich ramion!”. Próbowałam złapać Sashę za nogi, ale ona odparła „Musisz przestać”. Oczywiście jej nie posłuchałam. Po chwili powiedziałam jej ”Czekaj, mogę wstać, pozwól mi to zrobić”, więc wstałam, ale potem upadłam z powrotem na matę. Zaczęłam krzyczeć ”O mój Boże, nie czuję mojego ciała, to jest chore!” Byłam tak przerażona, że w kółko wszystkim powtarzałam „Jestem sparaliżowana”.

Paige ujawniła również emocjonalne momenty po kontuzji – dodała, że ​​po tym niefortunnym zdarzeniu Banks nigdy nie opuściła jej boku.

Dziewczyny, które stały przy ringu płakały. Bayley była naprawdę zdenerwowana, a Sasha siedziała zdruzgotana w narożniku. Na początku sama nie mogłam płakać, ponieważ nie odczuwałam żadnego bólu, byłam tak bardzo wstrząśnięta. Patrzyłam na wszystkie zapłakane dziewczyny, myśląc sobie ”o mój Boże, co ja zrobiłam”. Już wtedy wiedziałam o tym, czułam to, że moja kariera została właśnie zakończona. Pamiętam, jak ratownicy wyciągali nosze, powiedziałam im wtedy „proszę, nie każcie mi leżeć na noszach, to wszystko o co proszę, nie chcę leżeć na noszach”. Dlaczego? Chciałam wyjść z gracją, bo po prostu wiedziałam, że wkrótce usłyszę, że już nigdy nie wrócę na ring. Kiedy w końcu wstałam i ruszyłam przed siebie, publiczność wiwatowała – oni byli tacy słodcy. Dostałam się za kulisy, gdzie czekał na mnie Jamie Noble oraz wszyscy trenerzy i lekarze, którzy znajdowali się w budynku. Sprawdzali mój refleks, wtedy moje ciało było w porządku. Sasha była tam przez cały czas, nie chciała opuścić mnie na krok, dosłownie nie chciała się ode mnie odsunąć. Strasznie płakała, powtarzając ciągle „Tak mi przykro”. Odpowiedziałam jej wtedy ”To nie twoja wina, nic co się dziś wydarzyło nie jest twoją winą”.

Paige zaznaczyła, że ​​jej szyja nie była wystarczająco silna i że to mogła to być tylko kwestia czasu, a doznałaby poważniejszych obrażeń. Wyjaśniła również rozmowę, którą odbyła z doktorem Josephem Maroonem. Wspomniała o ostrzeżeniu, jakiego jej udzielił.

Następnego dnia wyleciałam do Orlando, żeby odwiedzić mojego lekarza, który dokładnie mnie przebadał i oznajmił, że mogę mieć kolejną operację, ale nie jest ona konieczna. Dodał, że tak czy inaczej muszę zrezygnować z wrestlingu. Powiedział „zostałaś sparaliżowana, tak jak Edge”. Wiedziałam to, ale gdzieś w głębi duszy miałam nadzieję, że powie mi coś innego.
Pamiętam moment, w którym po prostu powiedziałam Sashy, że to koniec, że moja kariera dobiegła końca, była zrozpaczona. Wypłakiwała się przez długi czas, a potem przepraszała mnie milion razy. Zapewniłam ją wtedy, że to naprawdę nie jej wina. Po tym wszystkim Sasha się o mnie troszczyła, była bardzo pomocna, zawsze pisała do mnie: „Hej, jak się masz, jak leci, wszystko dobrze? Wiesz, ona jest naprawdę świetna.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552