ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Paige nie odchodzi z WWE? Możliwa zmiana w karcie Clash of Champions

paige-739

– Niedawno Front Row Brian poinformował że Paige odejdzie z federacji w tym tygodniu. Również poinformował, że Paige ma przedstawiciela prawnego, jednakże te informacje okazały się fałszywe.

Na tą chwilę zawodniczka nadal jest w federacji i jej sytuacja jest porównywana do sytuacji AJ Lee i CM Punka. Jednak w tej sprawie nie o to chodzi i wszystko może się zmienić.

– Na ostatnim odcinku RAW, Sasha Banks wróciła po kilku tygodniach przerwy spowodowanych kontuzją. Jednak nie była na tyle poważna, żeby wymagała operacji. W swojej wypowiedzi wspomniała, że chce walczyć z Charlotte o mistrzostwo kobiet RAW.

Pracownicy WWE zostali poinformowani o tym żeby nie promować tej walki, możliwe że federacja może wrócić do swoich pierwotnych planów na tą walkę czyli Charlotte vs Bayley o mistrzostwo kobiet RAW.

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778