ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Paige na temat incydentu w restauracji, WWE zainteresowane gwiazdą TNA, Ślub Vickie

– Kilka dni temu pisaliśmy o sytuacji, która miała miejsce w niedzielny wieczór w restauracji Supano’s Prime Steakhouse, Seafood and Pasta w Baltimore. Tego wieczoru Alicia Fox i Paige zostały wyrzucone z owej restauracji, ponieważ wylały swoje drinki na osobę, która robiła im zdjęcia. Powyżej znajduje się wypowiedź Paige na ten temat.

impact-jeff-hardy-knockouts-ladder-match

– Wrestling Observer Newsletter podaje, że WWE rozważa ponowne przyjęcie Jeffa Hardy’ego. Zawodnik ostatni raz opuścił federację w 2009 roku.

Married

– Była Generalna Menadżerka Vickie Guerrero wzięła ślub z Krisem Bensonem. W niedzielę zmieniła swoje nazwisko na profilu w serwisie Facebook. W latach 1990-2005 byłą w związku małżeńskim z nieżyjącym już Eddiem Guerrero. Vickie podjęła pracę w dziedzinie medycyny.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778