ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Owens vs. Ziggler na Extreme Rules 2019? Pierwsze osoby z AEW na rejsie Chrisa Jericho ujawnione!

– Prawdopodobnie do karty Extreme Rules 2019 zostanie dodany kolejny mecz.

Wczoraj informowaliśmy Was (tutaj) o potencjalnych pojedynkach, które mogą zostać dodane do najbliższego PPV spod szyldu WWE. Dzisiaj natomiast pojawiła się informacja, że na niedzielnej gali może dojść do starcia Kevina Owensa z Dolphem Zigglerem. Jak podaje John Pollock z Post Wrestling, WWE cały czas planowało ten pojedynek na Extreme Rules 2019 i można się spodziewać ogłoszenia tej walki na krótko przed startem gali. Warto dodać, że WWE nadal nie ogłosiła jakie pojedynki znajdą się w Pre-Show gali.

– Chris Jericho za pośrednictwem swojego Instagrama ogłosił pierwsze osoby z AEW, które będą uczestniczyć na drugim wrestlingowym rejsie Y2J’a. Na Rock ‚N’ Wrestling Rager At Sea pojawią się Cody Rhodes, Brandi Rhodes oraz MJF.

Drugi w historii wrestlingowy rejs Chrisa Jericho odbędzie się od 20 do 24 stycznia przyszłego roku. Dodatkowo pojawią się tam również m.in: Ric Flair, Kevin Nash, Scott Hall, Vickie Guerrero, Chavo Guerrero Jr, Shaul Guerrero, MVP, Sean „X-Pac” Waltman, Eric Bischoff, Diamond Dallas Page, Booker T oraz Jake „The Snake” Roberts.