ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Oświadczenie GFW w sprawie Alberto El Patrona, Co dzisiaj na NXT? i więcej!

– GFW wydało oświadczenie w sprawie Alberto El Patrona.

Przypomnijmy, że Patron został zatrzymany na lotnisku w Orlando, gdzie doszło do jego kłótni z Paige.

Global Force Wrestling na czas nieokreślony zawiesiło Alberto El Patrona, działając natychmiastowo, dopóki śledztwo wszczęte po ostatnim incydencie w Orlando w stanie Floryda nie zostanie rozwiązane.

Jak poinformował serwis PWInsider.com, Patron jest obecnie w trakcie dochodzenia w Departamencie Policji w Orlando za domniemany akt przemocy domowej po incydencie w niedzielę 9 lipca. Incydent dotyczył obecnej zawodniczki WWE – Paige, a opiera się na zdjęciach i dźwiękach, których mogliście przesłuchać tutaj. Od czasu pierwszego raportu członkowie rodziny Paige ujawnili się publicznie przeciwko Patronowi, podczas gdy sama Paige twierdziła, że ​​ten incydent był jedynie wyrzuceniem wody przez jakąś kobietę na Alberto, dodatkowo po tym jak Paige otrzymała złe wieści o swoim chorym wujku. Jednak kobieta wyszła z inicjatywą i odbyła wywiad przeprowadzony przez Heavy.com. Przyznała, że była ona tą, która nagrywała dźwięk opublikowany przez TMZ. Twierdziła, że kłótnia i nagrywanie spowodowane były jej zarzutami o używaniu narkotyków przez Patrona w ciągu dwóch poprzednich dni. Patron nie komentuje sprawy publicznie od czasu doniesienia o dochodzeniu. GFW uprzednio obiecała prowadzić własne dochodzenie.

– Dzisiejszy epizod NXT zapowiada się niezwykle ciekawie, bowiem zapowiedziano następujące pojedynki, które dużo wyjaśnią w kwestii NXT TakeOver: Brooklyn III. Poniżej karta gali:

1. Normal Match
Aleister Black vs. Bobby Fish

2. Normal Match
Jeet Rama vs. Johnny Vandal

3. NXT Tag Team Championship Match
Authors of Pain (c) (/w.Paul Ellering) vs. Heavy Machinery

4. #1 Contender Match for NXT Championship
Drew McIntyre vs. Killian Dain

– Rating RAW z 10 lipca wyniósł 3.009. Jest to poprawa względem zeszłego tygodnia o 170 tysięcy widzów.

– W dniu dzisiejszym urodziny obchodzą Brock Lesnar (40) oraz Sami Zayn (33). Jubilatom życzymy wszystkiego co najlepsze.

– Na koniec Top 10 momentów wczorajszego SmackDown Live.