ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ostatnie publiczne spotkanie z Bruno Sammartino, Gwiazdy WWE pomagają w przeprowadzce i więcej!

brunosammartinoddd

– WWE Hall of Famer Bruno Sammartino poinformował, że 19 listopada pojawi się na imprezie The Big Event, która będzie miała miejsce w Queens w Nowym Jorku. Sammartino w poniższym filmiku tłumaczy, że będzie to jego ostatnie wystąpienie publiczne, ponieważ ma już 81 lat i jest mu ciężko podróżować.

– Na WWE.com pojawiła się ankieta, w której ludzie zostali zapytani o to czy walki pomiędzy Cesaro a Sheamusem powinny zostać kontynuowane. Na chwilę obecną 71% ankietowanych zaznaczyło, że trzeba wyłonić ostatecznego zwycięzcę Best of Seven Series. 29 % osób jest przeciwnych kontynuowaniu tych walk ze względu na problemy zdrowotne zawodników.

– The Big Show i Titus O’Neil pomogli firmie Connecticut Realtors w przeprowadzce rodziny Millerów do ich nowego domu.

– Robbie Brookside celebrował dzisiaj swój trzeci rok jako trener w WWE Performance Center i podziękował wszystkim za dobrze spędzone lata:

– Przed wczorajszą galą Clash of Champions mistrzyni kobiet Raw Charlotte spełniła marzenie jednego ze swoich fanów i spotkała się z nim:

Met this handsome boy yesterday 💜 @makeawishamerica

Film zamieszczony przez użytkownika MsCharlotteWWE (@charlottewwe)

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552