ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ostatni pojedynek The Shield, status umowy telewizyjnej AEW oraz więcej!

– Wygląda na to, że WWE w nadchodzącym czasie opuści jeden z WWE Hall of Famerów.

Jak podaje PWInsider, Road Dogg może niedługo zrobić sobie przerwę od WWE. Zawodnik jest podobno zdenerwowany tym co dzieje się w WWE, a najbardziej zmianami, które dotknęły SmackDown LIVE. Hall of Famer być może pozostanie w federacji, ale w innej roli niż dotychczas.

– Pojawiły się nowe informacje o umowie telewizyjnej AEW. Federacja prawdopodobnie będzie nadawać na jednej ze stacji Warner Media Group, którzy pod swoim szyldem mają m.in. TNT czy TBS. Jednak AEW będzie prawdopodobnie płacić sieci, aby Ci nadawali ich program. Podobno kwota ta ma być większa niż ta, którą będą otrzymywać od Warner Media Group za możliwość transmisji. AEW rozważa również stację Showtime.

– WWE ogłosiło z kim zmierzy się The Shield w swoim ostatnim pojedynku. Rollins, Reigns i Ambrose zmierzą się z Bobbym Lashley’em, Drew McIntyre’em i Baronem Corbinem. Tym samym potwierdziły się plotki o przeciwnikach stajni, które pojawiły się po ogłoszeniu WWE. Event „The Shield’s Last Chapter” będzie transmitowany na WWE Network i oprócz walki 3 vs 3 zobaczymy również inne starcia, jak np. Elias vs Finn Balor o WWE Intercontinental Championship.