ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ostateczna karta AEW Fyter Fest, Falls Count Anywhere Match na RAW i więcej

– Już dzisiaj w nocy druga gala PPV federacji All Elite Wrestling – Fyter Fest.

Poniżej prezentujemy kartę tego wydarzenia, które zapowiada się niezwykle ciekawie:

Pre-Show

1. Normal Match
Kylie Rae vs. Leva Bates

2. Three Way Tag Team Match
Zwycięzcy przejdą pierwszą rundę w turnieju o AEW World Tag Team Championship
Best Friends (Chuck Taylor & Trent Beretta) vs. SCU (Scorpio Sky & Frankie Kazarian) vs. Private Party (Isiah Kassidy and Marq Quen)

3. Hardcore Match
Michael Nakazawa vs. Alex Jebailey

Główna gala

1. Normal Match
Christopher Daniels vs. Cima

2. Four Way Match
Adam Page vs. Jimmy Havoc vs. MJF vs. Jungle Boy

3. Three Way Match
Yuka Sakazaki vs. Riho vs. Nyla Rose

4. Normal Match
Cody vs. Darby Allin

5. Six Man Tag Team Match
The Elite (Kenny Omega & Matt Jackson & Nick Jackson) vs. The Lucha Brothers (Pentagon Jr. & Rey Fenix) & Laredo Kid

6. Non-Sanctioned Match
Jon Moxley vs. Joey Janela

– WWE zapowiedziało na najbliższe Raw pojedynek Brauna Strowmana z Bobbym Lashley’em. Będzie to Falls Count Anywhere Match. Wydaje się to dziwną decyzją federacji biorąc pod uwagę fakt, że na horyzoncie PPV Extreme Rules, gdzie taki pojedynek pasowałby idealnie. Jak rozwinie się sytuacja na linii Strowman-Lashley? Przekonaj się oglądając je w naszej zakładce live.

– WWE dzisiaj kończy mini tour po Azji. Zakończy się on drugą galą w stolicy Japonii – Tokio. Wcześniej odbyły się gale w Singapurze oraz właśnie w Tokio. Podczas tych live eventów fani mogli zobaczyć reunion The Clubu, występ Triple H’a, który połączył siły z The Clubem w walce przeciwko Baronowi Corbinowi, Drew McIntyre’owi, Bobby’emu Lashley’owi i Samoa Joe oraz Universal Championship Match pomiędzy broniącym tytułu Sethem Rollinsem a Shinsuke Nakamurą. Na dzisiejszą galę zapowiedziane zostały natomiast:

RAW Tag Team Championship Match – The Revival (C) vs. Luke Gallows & Karl Anderson
United States Championship Match – Ricochet (C) vs. Cesaro
Samoa Joe & Robert Roode vs. Shinsuke Nakamura & ???

Portal WWE Stats wychwycił pewną ciekawostkę. Otóż ostatnie SmackDown Live było pierwszą „galą” od Royal Rumble 1988, na której zdarzyły się dwa 2 out of 3 Falls Matche. W 1988 roku były to pojedynki The Jumping Bomb Angels vs. The Glamour Girls (WWF Women’s Tag Team Championship Match) oraz The Islanders vs. The Young Satllions. Z kolei na ostatniej Niebieskiej Tygodniówce były to walki The Miz vs. Elias oraz Kofi Kingston vs. Dolph Ziggler, gdzie na szali było miejsce Zigglera w WWE Championship Matchu na Extreme Rules. Drugą ciekawostką dotyczącą tych zdarzeń jest fakt, że obie gale były transmitowane przez USA Network.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552